مرکز تخصصی تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز صفحه ای و مبله در تهران 

مرکز تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز برای اطمینان از رضایت مشتریان محترم، بالاترین کیفیت خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می نماید. از جمله خدمات تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می گردد می توان نصب، تعمیر و سرویس انواع اجاق گاز رومیزی به صورتی تخصصی اشاره کرد.

و یا با شماره 22243489 تماس بگیرید.

money

هزینه های منصفانه

تعرفه ها و هزینه های این مرکز بر اساس هزینه های مصوبه قانونی بوده و کاملا منصفانه می باشد، حدود هزینه قبل از شروع کار به مشتریان عزیز اعلام و بعد از انجام کار از مشتریان عزیز دریافت می گردد.

star

تعمیر قطعات بجای تعویض

 اولویت تکنسین های لاین تعمیر با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، تعمیر قطعات معیوب دستگاه ها بوده و فقط در صورتی اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنند که اصلا امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشته باشد و در صورت تعویض، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

speed

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تعمیرکاران لاین تعمیر در سراسر تهران و در نزدیکی محل شما حضور دارند امکان ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان میسر می باشد. این خدمات برای تمامی نقاط شهر تهران ارائه می گردد.

گارانتی-(1)

365 روز گارانتی خدمات

مرکز تعمیرات لوازم خانگی لاین تعمیر که به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد وجهت رضایتندی هرچه بیشتر مشتریان خود تمامی خدمات ارائه شده از سمت این مجموعه را 365 روز گارانتی می نماید.

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مرکز تعمیرات لاین تعمیر دارای میانگین 11 سال تجربه و تخصص در این زمینه می باشند و تمام تلاش و تخصص خود را در زمینه ارائه با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز خود به کار گرفته و مناسب ترین نفرات جهت ارائه خدمات می باشند.

تعمیرکار

نصب اجاق گاز رومیزی


با به کار آمدن مدل های جدید مانند مدل های توکار و اجاق گاز های رومیزی علم و آگاهی مربوط به این مدل ها نسبت به گذشته بیشتر و پر اهمیت تر شده است. از آن جایی که قطعا سرهم کردن قطعات اجاق گاز به منزله نصب اصولی آن نیست.
این کار پیچیدگی ها و مهارت و رعایت نکاتی را می طلبد. پس کار نصب اجاق گاز رومیزی را به افراد حرفه ای در لاین تعمیر نمایندگی تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز بسپارید.


اجاق-گاز-رومیزی-نصب.
اجاق-گاز-رومیزی-سرویس-.

سرویس اجاق گاز رومیزی


همان طور که می دانید اجاق گاز رومیزی هم مانند تمام وسایل برقی و خانگی به سرویس دوره ای نیاز دارد. این کار به بازدهی و طول عمر دستگاه شما می افزاید. کارشناسان ما در لاین تعمیر در سریع ترین زمان ممکن با کمترین هزینه اقدام به سرویس اجاق گاز صفحه ای شما می کنند.
هزینه ای که باید بابت سرویس اجاق گازتان می پردازید، در برابر هزینه تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز در آینده واقعا ناچیز می باشد. گاهی وقت ها این خسارت ها به از کار افتادگی کلی اجاق گاز شما نیز می انجامد و شما را مجبور می کند با هزینه بیشتر یک اجاق گاز گران قیمت تهیه کنید.


تعمیرات اجاق گاز رومیزی


اجاق گاز رومیزی ارزان ترین نوع اجاق گاز محسوب می شوند که منحصر به فردترین ویژگی آن ها این است که بسیار جای کمی را اشغال می کنند و برای شرکت ها و منازل با پخت و پز کم مناسب هستند. برای همین پیدا کردن جایی برای تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز از اهمیت خاصی برخوردار است.
لاین تعمیر با تکیه بر دانش صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و سال ها فعالیت در عرصه تعمیر انواع فر و اجاق گاز به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی در زمینه نصب سرویس و تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز شما در حضور شماست.

لاین تعمیر با بهره گیری از متخصصین با تجربه و استفاده از متدهای روز اروپایی تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز شما را انجام می دهد. تعمیر اجاق گاز به مهارت و ظرافت خاصی نیاز دارد. و این کار فقط از عهده یک تعمیرکار اجاق گاز رومیزی متعلق به نمایندگی لاین تعمیر بر می آید.

زیرا بلندکردن آن باید به شکل کاملا اصولی انجام شود؛ طوری که صفحه اجاق گاز دچار لپ پر شدن و ترک خوردگی نشود.


تعمیرات-اجاق-گاز-رومیزی

درخواست آنلاین تعمیرات

هزینه تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز

قیمت تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز چقدر است؟ تعرفه تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز و تمامی نرخ ‌ها و قیمت ها بر اساس نظارت از سوی اتحادیه و کارشناسان صورت می گیرد. البته عواملی مانند نوع اجاق گاز تعویضی یا تعمیر بودن برخی از قطعات، حجم کار، سختی کار و غیره نیز روی هزینه تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز تاثیر می گذارند

 

آشنایی با اجزای تشکیل دهنده اجاق گاز رومیزی

برای اینکه بتوان کار تعمیر اجاق گازهای صفحه ای را انجام داد، باید به قطعات و اجزای مختلف آن هم آگاهی داشت. این قطعات شامل: ترموکوپل، نازل ها، شمعک، مشعل فندک، ترموستات، لوله های رابط و شیرها می شود.

قطعا زمانی که مشکلی در کارکرد اجاق گاز رومیزی تان مشاهده کردید، باید برای تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز از طریق مرکز تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز اقدام کرد. در ادامه به مشکلات مربوط به اجاق گاز های رومیزی یا صفحه ای می پردازیم.

تعمیرات اجاق گاز صفحه ای و قطعات مربوط به دستگاه شامل موارد زیر می شود:

  • تعویض یا تعمیر ترموکوپل اجاق گاز رومیزی
  • تعمیر فندک اجاق گاز رومیزی
  • تعمیر ترموستات و مشعل اجاق گاز رومیزی

تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز در تهران

همکاران ما تعمیر قطعات خراب را به تعویض آن ها ترجیح می دهند. در صورتی که قطعه ای با تعمیر درست نمی شد یا اینکه بسیار هزینه بر بود، به تعویض قطعه معیوب و جایگزینی آن با یک قطعه اورجینال می پردازند. ما تمام خدمات خود را ضمانت می کنیم و در پایان کار به شما یک برگه گارانتی می دهیم تا در صورت خرابی قطعه بتوانید به صورت رایگان از خدمات لاین تعمیر استفاده کنید.

اگر شما در منزل یا محل کار خود نیاز به نصب و سرویس و تعمیرات انواع اجاق گاز رومیزی دارید که دچار مشکل و خرابی شده، اصلا نگران نباشید. ما در مرکز تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز در تهران در کنار شما خواهید بود و در تمام شعب تهران شمال، جنوب، شرق و غرب بهترین خدمات را به شما عزیزان تهرانی ارائه می دهیم.

ما کلیه مناطق تهران را تحت پوشش خود قرار داده ایم . به شما خاطر نشان می کنیم تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز در غرب تهران ، تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز در شرق تهران ، تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز در جنوب تهران و تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز در شمال تهران با بالاترین سطح کیفی و دریافت منصفانه ترین هزینه انجام می شود.

سوالات و مشکلات متداول اجاق گاز رومیزی

بخش
زرد سوختن شعله های اجاق گاز رومیزی:
دود کردن شعله اجاق گاز رومیزی:
شعله کم اجاق گاز رومیزی:
ثابت نبودن شعله اجاق گاز رومیزی:
سر و صدای زیاد شعله اجاق گاز رومیزی:
بلندی غیر طبیعی شعله های اجاق گاز رومیزی:
روشن نشدن شعله اجاق گاز رومیزی:

بخش

مهم ترین مشکلات و عیب یابی اجاق گاز رومیزی عبارتند از:
• زرد سوختن شعله های اجاق گاز رومیزی
• دود کردن شعله اجاق گاز رومیزی
• کم بودن حرارت شعله اجاق گاز رومیزی
• ثابت نماندن شعله اجاق گاز رومیزی
• بلندی غیر استاندارد شعله اجاق گاز رومیزی
• سر و صدای زیاد شعله های اجاق گاز رومیزی
• روشن نشدن شعله های اجاق گاز رومیزی
در ادامه به توضیح کلی در خصوص این مشکلات اجاق گازهای رومیزی اشاره می کنیم

زرد سوختن شعله های اجاق گاز رومیزی:

وقتی نسبت هوا به گاز اصلی کاهش یابد شعله های اجاق گاز رومیزی به شکل زرد و می سوزند. برای برطرف کردن این مشکل باید فاصله میان ژیگلور اجاق گاز رومیزی تا رابط را به نسبت مناسبی تغییر دهید و هوا را به یک میزان تنظیم کنید.

دود کردن شعله اجاق گاز رومیزی:

شعله اجاق گاز باید آبی و بدون دود بسوزد.. دود کردن شعله اجاق گاز اصلا عادی نیست؛ ولی در مواقعی اتفاق می افتد. ممکن است مشکل از نازل اجاق گاز رومیزی باشد. برای رفع این مشکل خرابی، باید نازل دستگاه تعویض شود.
در برخی موارد هم علت بروز این مشکل از زیاد بودن نسبت گاز در مخلوط هوا و گاز است. برای حل این مشکل باید نازل اجاق گاز رومیزی را تعویض کنید و یا نسبت گاز در مخلوط هوا و گاز را کاهش دهید

شعله کم اجاق گاز رومیزی:

اولین کار این است که وضعیت گاز ورودی به دستگاه را بررسی کنید. اگر مشکل از گاز نبود، می تواند این مشکل به علت کثیفی در قسمت شعله پخش کن به وجود آمده باشد. به طوری که شعله بخش کن نمی تواند حرارت را به صورت یکنواخت در شعله اجاق گاز رومیزی پخش کند.

ثابت نبودن شعله اجاق گاز رومیزی:

این مشکل اصلا عادی نیست، بلکه ممکن است بسیار هم خطرساز باشد. همه اجاق گازهای رومیزی یک شعله استاندارد دارند. همان طور که کاهش ناگهانی شعله نشان دهنده ایراد و اشکال در اجاق گاز محسوب می شود.
پس هر گونه شعله بلند هم غیر طبیعی است. تعویض ترموکوپل مشکل ثابت نبودن شعله ها و مشکل خرابی اجاق گازتان را برطرف می کند.

سر و صدای زیاد شعله اجاق گاز رومیزی:

وقتی هوا داخل شعله های اجاق گاز باشد این صداهای غیر طبیعی ایجاد می شود. یک راه حل ساده برای رفع این مشکل این است که فقط کافی است صفحه مخلوط را ببندید و بعد مشکل سرو صدای زیاد شعله اجاق گاز رومیزی برطرف می شود.

بلندی غیر طبیعی شعله های اجاق گاز رومیزی:

در اجاق گاز رومیزی دلیل اصلی این ایراد می تواند از زیاد بودن نسبت هوا و گاز باشد. فقط باید این نسبت را به طور یکسان کم کنید.

روشن نشدن شعله اجاق گاز رومیزی:

این مشکل یکی از اساسی ترین ایرادات اجاق گازهای رومیزی هستند که به دلایل مختلفی رخ می دهند. یکی از اصلی ترین دلایل آن کثیف بودن مشعل با سرریزی غذاها روی مشعل است. علت دیگر جای گذاری نامناسب الکترودهای جرقه زن و سرشعله هاست که مانع روشن شدن شعله اجاق گاز رومیزی می شوند.

سوالات متداول تعمیر و تعویض شیشه اجاق گاز 

مدت زمان تعمیر اجاق گاز رومیزی به مشکل آن بستگی دارد. ممکن است یک قطعه به تعویض نیاز داشته باشد یا تعمیر آن با سختی هایی همراه باشد. اما تمام تکنسین های متخصص و مجرب ما تمام تلاش خود را می کنند تا در کمترین زمان و اسرع وقت خدمات خود را ارائه دهند.

اگر شما در محل کار یا منزل تان نیاز به تعمیر اجاق گاز رومیزی پیدا کرده اید از تنظیم شعله اجاق گاز تا تعویض قطعات آن می توانید وارد سایت ما شوید و صفحه فرم درخواست خود را پر و ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ خواهند داد

شرکت لاین تعمیر بعد از انجام کار یک فاکتور رسمی برای تشریح هزینه و گارانتی برای تضمین ارائه می دهد. تمام خدمات لاین تعمیر 180 روز گارانتی دارد. در صورتی که در این زمان قطعات تعویضی یا تعمیری با مشکل مواجه شدند، شامل گارانتی و ارائه خدمات رایگان می شوند.

  • بهره گیری از کارشناسان متبحر و کارآزموده
  • 15 سال سابقه فعالیت
  • مشتری مداری و وقت شناسی
  • صرفه جویی در هزینه ها
  • تعمیر در محل

Load More

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
تماس با کارشناس