مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس در تهران 

مرکز تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس برای اطمینان از رضایت مشتریان محترم، بالاترین کیفیت خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می نماید. از جمله خدمات تعمیر اجاق گاز Westinghouse که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می گردد می توان نصب، تعمیر و سرویس انواع اجاق گاز وستینگ هاوس به صورتی تخصصی اشاره کرد.

و یا با شماره 36303896 تماس بگیرید.

money

هزینه های منصفانه

تعرفه ها و هزینه های این مرکز بر اساس هزینه های مصوبه قانونی بوده و کاملا منصفانه می باشد، حدود هزینه قبل از شروع کار به مشتریان عزیز اعلام و بعد از انجام کار از مشتریان عزیز دریافت می گردد.

star

تعمیر قطعات بجای تعویض

 اولویت تکنسین های لاین تعمیر با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، تعمیر قطعات معیوب دستگاه ها بوده و فقط در صورتی اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنند که اصلا امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشته باشد و در صورت تعویض، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

speed

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تعمیرکاران لاین تعمیر در سراسر تهران و در نزدیکی محل شما حضور دارند امکان ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان میسر می باشد. این خدمات برای تمامی نقاط شهر تهران ارائه می گردد.

گارانتی-(1)

180 روز گارانتی خدمات

مرکز تعمیرات لوازم خانگی لاین تعمیر که به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد وجهت رضایتندی هرچه بیشتر مشتریان خود تمامی خدمات ارائه شده از سمت این مجموعه را 180 روز گارانتی می نماید.

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مرکز تعمیرات لاین تعمیر دارای میانگین 11 سال تجربه و تخصص در این زمینه می باشند و تمام تلاش و تخصص خود را در زمینه ارائه با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز خود به کار گرفته و مناسب ترین نفرات جهت ارائه خدمات می باشند.

تعمیرکار

نصب اجاق گاز وستینگ هاوس


از انجام صحیح مراحل نصب اجاق گاز وستینگ هاوس اطمینان حاصل کنید. در صورتی که این مراحل را به نصاب اجاق گاز وستینگ هاوس واگذار نکرده اید و قصد دارید تا به صورت فردی مراحل نصب دستگاه را انجام دهید، پس از رعایت نکات ایمنی از استاندارد بودن محل و ارتفاع نصب اجاق گاز مطمئن شوید.


نصب-اجاق-گاز-وستینگ-هاوس
سرویس-اجاق-گاز-وستینگ-هاوس

سرویس اجاق گاز وستینگ هاوس


در صورتی که نسبت به دریافت خدمات سرویس اجاق گاز وستینگ هاوس بی توجه باشید، علاوه بر خرابی اجاق گاز و بروز ایرادات جدی در دستگاه باید اقدام به پرداخت هزینه های سنگین جهت تعمیرات دستگاه نمایید. از این حیث لازم است تا به صورت مرتب و مشخص از خدمات سرویس اجاق گاز بهره مند شوید.


تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس


اگر به دریافت راهنمای تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس نیاز دارید، در ادامه این مقاله با لاین تعمیر همراه بمانید. به خاطر داشته باشید که واگذار کردن مراحل تعمیرات تخصصی اجاق گاز به عنوان یکی از انواع لوازم آشپزخانه به تکنسین های مجرب احتمال هر گونه خطا یا نقص در تعمیرات را به صفر می رساند.

تعمیر فوری اجاق گاز وستینگ هاوس یکی از مهم ترین خدمات لاین تعمیر به مشتریان در سراسر مناطق تهران است. در صورت عدم دسترسی به دفترچه راهنمای اجاق گاز وستینگ هاوس علاوه بر امکان برقراری ارتباط با تعمیرکاران نمایندگی مجاز وستینگ هاوس، می توانید از نکات یاد شده در این مقاله نیز استفاده نمایید.


تعمیر-اجاق-گاز-وستینگ-هاوس

درخواست آنلاین تعمیرات

هزینه تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس

آیا با تعرفه و هزینه تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس در سال 1400 آشنا هستید؟ اجرت تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس به عنوان یکی از برندهای شناخته شده با توجه به پیچیدگی قطعات و همینطور ساختار متفاوت دستگاه در مقایسه با برندهای ایرانی کمی بیشتر است.

تعمیر ارزان اجاق گاز وستینگ هاوس اما از جمله خدماتی است که تکنسین های لاین تعمیر در ارائه آن به مشتریان از سایر مراکز و تعمیرگاه های مجاز در کشور پیشی گرفته اند. در صورتی که اطلاعی از قیمت تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس ندارید، می توانید جهت کسب اطلاعات دقیق و دریافت قیمت های تقریبی با کارشناسان لاین تعمیر تماس بگیرید.

مرکز تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس در تهران

تعمیر تضمینی اجاق گاز وستینگ هاوس را به کارشناسان لاین تعمیر واگذار کنید. مرکز تعمیر اجاق گاز Westinghouse در تهران ارائه دهنده برترین خدمات در حوزه عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز با گارانتی و ضمانت نامه معتبر برای مشتریان در تمام مناطق تهران اعم از جنوب، شمال، شرق، غرب و مرکز استان است. از جمله مهم ترین خدمات این مرکز :

 • تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس در جنوب تهران
 • تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس در شمال تهران
 • تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس در شرق تهران
 • تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس در غرب تهران

چرا باید از خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس استفاده نمایید؟

بهره مندی از خدمات تعمیرات تنها در صورت دریافت گارانتی و فاکتور رسمی موثر و مثمر ثمر خواهد بود. نمایندگی تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس در تهران این اطمینان را به مشتریان می دهد تا ضمن اعزام تکنسین هایی ماهر، مجرب و حرفه ای در محل، کلیه خدمات ارائه شده به مشتریان را گارانتی نماید.

از مزیت های مهم انتخاب تعمیرگاه مجاز تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

 • اعزام فوری تعمیرکار اجاق گاز وستینگ هاوس در محل
 • ارائه گارانتی رسمی و معتبر به مشتریان
 • انجام تخصصی مراحل تعمیرات
 • رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی
 • ارائه فاکتور معتبر و شفاف به مشتریان
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصل در صورت نیاز
 • اولویت قرار دادن تعمیرات و نه تعویض قطعات
 • ارائه مشاوره رایگان تعمیرات به مشتریان

سوالات و مشکلات متداول اجاق گاز وستینگ هاوس

به احتمال زیاد در صورتی که یکی از کاربران اجاق گازهای وستینگ هاوس باشید، پس از گذشت مدت زمانی نسبتا طولانی از استفاده دستگاه متوجه بروز برخی ایرادات در اجاق گاز می شوید. عیب یابی اجاق گاز وستینگ هاوس اولین و مهم ترین اقدامی است که به واسطه آن می توانید از علت بروز مشکل مطلع شوید.

فراموش نکنید که برای موفقیت آمیز بودن مراحل تعمیر اجاق گاز Westinghouse توجه به نکات فنی در تعمیرات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تعمیرات اجاق گاز وستینگ هاوس را تا حد امکان به صورت فردی و بدون دارا بودن ابزارهای ضروری انجام ندهید، این کار را به تکنسین های لاین تعمیر واگذار کنید.

در ادامه با رایج ترین مشکلات اجاق گاز وستینگ هاوس و راهکارهایی برای تعمیر اجاق گاز Westinghouse آشنا می شوید.

علت استشمام بوی گاز از اجاق گاز وستینگ هاوس چیست:
شعله اجاق گاز وستینگ هاوس خاموش می شود، برای عیب یابی چه باید کرد:
علت خراب شدن جرقه زن اجاق گاز وستینگ هاوس چیست:
هنگام سوختن شعله های اجاق گاز صدای غیر طبیعی شنیده می شود، علت چیست:

علت استشمام بوی گاز از اجاق گاز وستینگ هاوس چیست:

بررسی مشعل های اجاق گاز در صورت استشمام بوی گاز از دستگاه اولین اقدامی است که باید انجام دهید. مطمئن شوید که هیچ ایرادی در مشعل اجاق گاز وجود ندارد، چرا که وجود ایراد در مشعل می تواند باعث خاموش شدن اجاق گاز و نشت بوی گاز از دستگاه شود.

 

همچنین بهتر است تا نسبت به بررسی شینگ گاز و اطمینان از پاره نشدن یا مسدود نشدن آن اقدام کنید. خرابی شیر گاز نیز از دیگر احتمالاتی است که بررسی آن را باید در اولویت قرار دهید.

شعله اجاق گاز وستینگ هاوس خاموش می شود، برای عیب یابی چه باید کرد:

در صورت خاموش شدن شعله اجاق گاز یا روشن نماندن شعله ها باید تعمیرات اجاق گاز وستینگ هاوس را در اولویت قرار دهید. مهم ترین احتمال در صورت بروز این مشکل خرابی یا ایراد در ترموکوپل دستگاه اجاق گاز است.

همچنین در صورت نشت غذا یا مایعات روی اجاق گاز احتمال بروز این ایراد وجود دارد. در صورتی که تجربه ای در رابطه با تعمیرات اجاق گاز ندارید، بهتر است تا پیش از وارد عمل شدن علاوه بر کسب اطلاعات تخصصی در این حوزه نسبت به دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان تعمیرات اجاق گاز از تکنسین های لاین تعمیر اقدام کنید.

علت خراب شدن جرقه زن اجاق گاز وستینگ هاوس چیست:

خراب شدن جرقه زن دستگاه اجاق گاز گاهی ناشی از خرابی شعله پخش کن دستگاه است. در صورتی که جرم یا کثیفی روی اجاق گاز وجود داشته باشد نیز باید شاهد بروز این ایراد در دستگاه بود. اگر به تازگی اجاق گاز و مشعل آن را تمیز کرده اید، مطمئن شوید که مشعل ها را درست در جای خود قرار داده اید.

هنگام سوختن شعله های اجاق گاز صدای غیر طبیعی شنیده می شود، علت چیست:

در صورتی که شعله های اجاق گاز با صدایی غیر طبیعی می سوزند، باید مشعل اجاق گاز را بررسی کنید. در صورت وجود چربی یا باقی مانده غذا و نوشیدنی روی شعله های اجاق گاز نیز باید شاهد بروز این مشکل باشید.

وجود رطوبت روی شعله های اجاق گاز از جمله دلایلی است که باعث ایجاد صدا هنگام سوختن شعله می شود. اما در صورتی که هر یک از موارد ذکر شده در رفع مشکل بی تاثیر باشند، بهتر است تا با کارشناس تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس فوری تماس بگیرید.

سوالات متداول  تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس

در صورتی که شعله های اجاق گاز با صدایی غیر طبیعی می سوزند، باید مشعل اجاق گاز را بررسی کنید. در صورت وجود چربی یا باقی مانده غذا و نوشیدنی روی شعله های اجاق گاز نیز باید شاهد بروز این مشکل باشید.

وجود رطوبت روی شعله های اجاق گاز از جمله دلایلی است که باعث ایجاد صدا هنگام سوختن شعله می شود. اما در صورتی که هر یک از موارد ذکر شده در رفع مشکل بی تاثیر باشند، بهتر است تا با کارشناس تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس فوری تماس بگیرید.

با توجه به ارائه گارانتی خدمات به مشتریان در لاین تعمیر، در صورت عدم رضایت از کیفیت خدمات، کارشناسان مربوطه تا حصول رضایت کامل در کنار مشتریان خواهند بود.

ارائه خدمات عیب یابی و تعمیرات در تمامی مناطق تهران اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب امکان پذیر است.

هزینه تعمیرات اجاق گاز وستینگ هاوس در نمایندگی مجاز لاین تعمیر بر اساس تعرفه خدمات تعمیرات در سال 1400 تعیین می گردد.

بله. در لاین تعمیر کلیه خدمات عیب یابی و تعمیر اجاق گاز وستینگ هاوس با ضمانت رسمی به مشتریان ارائه می گردد.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
تماس با کارشناس