مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیر فر توکار بوش در تهران 

مرکز تعمیر فر توکار بوش برای اطمینان از رضایت مشتریان محترم، بالاترین کیفیت خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می نماید. از جمله خدمات تعمیر فر توکار بوش که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می گردد می توان نصب، تعمیر و سرویس انواع فر توکار بوش به صورتی تخصصی اشاره کرد.

و یا با شماره 22243489 تماس بگیرید.

money

هزینه های منصفانه

تعرفه ها و هزینه های این مرکز بر اساس هزینه های مصوبه قانونی بوده و کاملا منصفانه می باشد، حدود هزینه قبل از شروع کار به مشتریان عزیز اعلام و بعد از انجام کار از مشتریان عزیز دریافت می گردد.

star

تعمیر قطعات بجای تعویض

 اولویت تکنسین های لاین تعمیر با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، تعمیر قطعات معیوب دستگاه ها بوده و فقط در صورتی اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنند که اصلا امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشته باشد و در صورت تعویض، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

speed

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تعمیرکاران لاین تعمیر در سراسر تهران و در نزدیکی محل شما حضور دارند امکان ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان میسر می باشد. این خدمات برای تمامی نقاط شهر تهران ارائه می گردد.

گارانتی-(1)

180 روز گارانتی خدمات

مرکز تعمیرات لوازم خانگی لاین تعمیر که به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد وجهت رضایتندی هرچه بیشتر مشتریان خود تمامی خدمات ارائه شده از سمت این مجموعه را 180 روز گارانتی می نماید.

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مرکز تعمیرات لاین تعمیر دارای میانگین 11 سال تجربه و تخصص در این زمینه می باشند و تمام تلاش و تخصص خود را در زمینه ارائه با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز خود به کار گرفته و مناسب ترین نفرات جهت ارائه خدمات می باشند.

تعمیرکار

نصب فر توکار بوش


در صورتی که نصب فرد توکار بوش به صورت تخصصی و اصولی صورت نگیرد، می تواند باعث اختلال در کارایی دستگاه شما بشود. ممکن است سینی فر توکار بوش به خوبی جا نیفتد. از همه مهم تر مراحل پخت به درستی انجام نشود و غذا بو و طعم خوبی به دست نیاورد. برای همین نصب فر توکار بوش اهمیت زیادی دارد. کارشناسان متخصص در لاین تعمیر نمایندگی تعمیر فر توکار BOSCH در تهران در امر نصب لوازم خانگی مثل فر و اجاق گاز و تعمیر پکیج و غیره، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.


سرویس فر توکار بوش


سرویس دوره ای و منظم باعث افزایش کارایی و عمر دستگاه شما می شود. برای همین با سرویس فر توکار بوش در هزینه های متحمل در آینده بی نیاز خواهید شد. ممکن است در دستگاه شما مشکل کوچکی وجود داشته باشد که فقط افراد متخصص در نمایندگی تعمیرات فر توکار بوش از آن آگاهی دارد. تعمیرکار فر توکار بوش در لاین تعمیر آماده است تا در صورت درخواست شما به عیب یابی و تعمیر فر توکار بوش بپردازد.


تعمیر فر توکار بوش

از فر برای پختن انواع غذاهای متعدد می توان استفاده کرد. این وسیله پرکاربرد آشپزخانه به دلیل حرارت یکنواخت، بهترین حالت پخت را برای شما فراهم می کند. یکی از برندهای مطرح فر برند BOSCH است. فر توکار بوش علاوه بر اینکه کارایی زیادی دارد، جلوه خاصی به آشپزخانه شما می بخشد. اما گاهی فر توکار شما هم مثل لوازم آشپزخانه دیگر دچار خرابی می شود و شما باید برای رفع مشکل آن اقدام کنید. لاین تعمیر به عنوان تعمیرگاه فر توکار بوش در امر تعمیر فر توکار بوش به شما کمک خواهد کرد.

پیچیدگی و حساسیت در دستگاه فر توکار بوش باعث شده است که کار تعمیر فر توکار بوش از عهده هر شخصی برنیاید. تعمیر فر توکار بوش به دانش فنی و تخصص نیاز دارد. این کار باید به افرادی بسپارید که از دانش کافی در مورد قطعات فر توکار بوش و تعمیر آن ها، برخوردار باشند. یک تعمیر کار غیر حرفه ای باعث می شود تا به عمر و کارایی دستگاه شما آسیب وارد شود. لاین تعمیر تعمیرگاه مجاز تعمیرات فر توکار BOSCH با تکیه بر صدها کارشناس می تواند این مشکل شما را برطرف نماید.


درخواست آنلاین تعمیرات

هزینه تعمیر فر تو کار بوش چقدر است؟

ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمام تمام هزینه های ما منصفانه و برمبنای نرخ اتحادیه صورت می گیرد. البته قیمت تعمیر فر توکار بوش به عواملی چون تعمیری یا تعویض بودن قطعات، نحوه و سختی کار بستگی دارد.

 

ارورهای فر توکار بوش

فر توکار بوش هم قابلیت نمایش کدهای خطای فر توکار BOSCH را دارد .اگر عدد E را به همراه عدد مشاهده کردید این کد مخصوص ارور دستگاه است.

کد خطا E30: این یکی از کدهای خطای فر توکار بوش است. اگر با این ارور مواجه شدید، یکی از دکمه های دستگاه را فشار دهید تا صدای بوق قطع شود. این کد خطا نشان دهنده خطای  breaker دستگاه است. اگر بعد از نیم ساعت، همچنان این ارور را مشاهده کردید، با ما نمایندگی تعمیر فرتوکار BOSCH تماس بگیرید.

سوالات و مشکلات متداول فر توکار بوش

بوی نامطبوع به مشام می رسد
حرارت فر کم یا زیاد می شود
فر توکار بوش به درستی گرم نمی شود
شعله فر روشن نمی شود
چرا ماکروفر مدیا جرقه می زند:
چرا گریل دستگاه کار نمی کند:
فر خاموش می شود
لامپ فر روشن نمی شود
فر روشن شده و پس از مدتی خاموش می شود
فر به صورت یکنواخت پخت نمی کند
برق رسانی به فر توکار BOSCH به طور صحیح انجام نمی شود
فر بوش به درستی کار نمی کند

بوی نامطبوع به مشام می رسد

اگر برای بار اول است که از فر توکار بوش استفاده می کنید استشمام این بو کاملا عادی است و با گذشت زمان برطرف می شود. در غیر این صورت، باید برای تعمیرات فر توکار BOSCH اقدام کنید.

حرارت فر کم یا زیاد می شود

اگر حرارت فر توکار بوش نوسان داشته، ممکن است سنسور دمای دستگاه شما خراب شده باشد که در این صورت به تعویض نیاز دارد. این سنسور در بالای المنت قرار دارد و به شکل یک کد خطا این مشکل را نشان می دهد. برای رفع این مشکل با همکاران ما در لاین تعمیر نمایندگی تعمیر فر توکار بوش در تهران تماس بگیرید.

فر توکار بوش به درستی گرم نمی شود

ابتدا برق را چک کنید. ممکن است به خوبی متصل نشده باشد. در غیر این صورت، علت آن خرابی جرقه زن است که باید توسط کارشناس مرکز تعمیرات فر تو کار بوش تعویض شود

شعله فر روشن نمی شود

علت آن ممکن است از مسیر گاز و اتصالات برق باشد. در صورتی که این موارد چک کردید و همچنان مشکل وجود داشت بهتر است با نمایندگی تعمیرات فر توکار BOSCH تماس بگیرید.

چرا ماکروفر مدیا جرقه می زند:

استفاده از ظروف نامناسب مانند ظرف های شیشه ای معمولی و ظرف هایی با لبه های براق باعث جرقه زدن ماکروفر مدیا می شود.

چرا گریل دستگاه کار نمی کند:

برای تعمیر ماکروفر مدیا و جلوگیری از این مشکل باید برد دستگاه چک شود. بروز مشکل در المنت یا ترموستات اصلی ترین دلایل به شمار می روند. در مواردی ممکن است این مورد به دلیل معیوب شدن موتور باشد.

فر خاموش می شود

علت آن ممکن است از تنظیمات تایمر دستگاه باشد. ابتدا به دفترچه آن رجوع و آن را به طور صحیحی تنظیم کنید. علت دیگر مسدود شدن پیلوت دستگاه است که با شی نوک تیز می توانید راه آن را باز کنید. اگر فر همچنان خاموش بود، باید علت آن خرابی پیلوت باشد که باید توسط ما در تعمیرگاه مجاز فر توکار بوش  تعویض شود.

لامپ فر روشن نمی شود

ابتدا اتصالات برق را بررسی کنید. اگر اتصالات هم چنان برقرار بودند. ممکن است لامپ خراب یا سوخته باشد. در این صورت نیاز به تعویض دارد.

فر روشن شده و پس از مدتی خاموش می شود

این مشکل می تواند به علت خرابی تایمر نیز اتفاق بیفتد که باید آن را به خوبی تنظیم کنید. برای تمیز صحیح تایمر به دفترچه راهنما فرتوکار خود مراجعه کنید.

فر به صورت یکنواخت پخت نمی کند

این مشکل از خرابی المنت یا سنسور دمای فر شماست. که باید برای رفع این مشکل باید این قطعات فرتوکار بوش تعویض شوند

برق رسانی به فر توکار BOSCH به طور صحیح انجام نمی شود

برای رفع این مشکل ابتدا از اتصالات فر خود مطمئن شوید. در غیر این صورت، مشکل باید از فیوز باشد که باید تعویض شود

فر بوش به درستی کار نمی کند

خرابی ترموستات علت اصلی این مشکل است. برای تعمیر یا تعویض ترموستات با لاین تعمیر نمایندگی تعمیر فر توکار BOSCH تماس بگیرید.
در صورت هر گونه مشکلی در کارکرد دستگاه شما، لاین تعمیر نمایندگی تعمیر فرتوکار BOSCH در تهران آماه پذیرش و تعمیر فر توکار بوش شما با استفاده از قطعات اصل و اورجینال به همراه کارشناسان مجرب و متخصص در سرتاسر تهران است.

خرابی ترموستات علت اصلی این مشکل است. برای تعمیر یا تعویض ترموستات با لاین تعمیر نمایندگی تعمیر فر توکار BOSCH تماس بگیرید.

این شرکت به عنوان مرکز مجاز تعمیرات فر توکار بوش در تهران فعالیت می کند. تمامی خدمات این شرکت 180 روز گارانتی دارد که اگر مشکلی در قطعات پیش آمد، مجددا کارشناس را اعزام می کنیم و تمام خدمات و هزینه ها تعمیر دستگاه تان را به صورت رایگان انجام می دهیم.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمام تمام هزینه های ما منصفانه و برمبنای نرخ اتحادیه صورت می گیرد. البته قیمت تعمیر فر توکار بوش به عواملی چون تعمیری یا تعویض بودن قطعات، نحوه و سختی کار بستگی دارد.

برای بهره مندی از تمام خدمات این شرکت، مثل نصب سرویس و تعمیر فرتوکار بوش می توانید به صورت تلفنی و یا به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما با شما تماس می گیرند و بعد از هماهنگی با شما در محل مورد نظرتان حاضر خواهند شد.

برای تعمیر فر توکار بوش به تعمیرکارانی نیاز دارید که متعلق به نمایندگی تعمیر فرتوکار BOSCH هستند و از مهارت لازم در این حوزه برخوردارند. فر بوش با برخورداری از کارشناس مجرب و متخصص سال ها در این عرصه فعالیت می کند و توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کند.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

۲ دیدگاه. ترک جدید

  • سلام و تشکر
    زوی صفحه فر برقی بوش ارور E011 ظاهر شده و دستگاه کار نمیکند . جنوب هستم و نفر وارد هم اینجا نیست لطفا راهنمایی فرمایید

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
تماس با کارشناس