مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیر فر توکار سامسونگ در تهران 

مرکز تعمیر فر توکار سامسونگ برای اطمینان از رضایت مشتریان محترم، بالاترین کیفیت خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می نماید. از جمله خدمات تعمیر فر توکار سامسونگ که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می گردد می توان نصب، تعمیر و سرویس انواع فر توکار سامسونگ به صورتی تخصصی اشاره کرد.

و یا با شماره 22243489 تماس بگیرید.

money

هزینه های منصفانه

تعرفه ها و هزینه های این مرکز بر اساس هزینه های مصوبه قانونی بوده و کاملا منصفانه می باشد، حدود هزینه قبل از شروع کار به مشتریان عزیز اعلام و بعد از انجام کار از مشتریان عزیز دریافت می گردد.

star

تعمیر قطعات بجای تعویض

 اولویت تکنسین های لاین تعمیر با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، تعمیر قطعات معیوب دستگاه ها بوده و فقط در صورتی اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنند که اصلا امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشته باشد و در صورت تعویض، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

speed

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تعمیرکاران لاین تعمیر در سراسر تهران و در نزدیکی محل شما حضور دارند امکان ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان میسر می باشد. این خدمات برای تمامی نقاط شهر تهران ارائه می گردد.

گارانتی-(1)

180 روز گارانتی خدمات

مرکز تعمیرات لوازم خانگی لاین تعمیر که به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد وجهت رضایتندی هرچه بیشتر مشتریان خود تمامی خدمات ارائه شده از سمت این مجموعه را 180 روز گارانتی می نماید.

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مرکز تعمیرات لاین تعمیر دارای میانگین 11 سال تجربه و تخصص در این زمینه می باشند و تمام تلاش و تخصص خود را در زمینه ارائه با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز خود به کار گرفته و مناسب ترین نفرات جهت ارائه خدمات می باشند.

تعمیرکار

نصب فر توکار سامسونگ


دقت و مهارت در مراحل نصب فر توکار سامسونگ بسیار حائز اهمیت است. اگر به سلامت و کیفیت دستگاه فر اهمیت می دهید، هرگز بدون در اختیار داشتن دانش فنی و همینطور ابزارهای تخصصی اقدام به نصب فر سامسونگ نکنید.


نصب-فر-توکار-سامسونگ
سرویس-فر-توکار-سامسونگ

سرویس فر توکار سامسونگ


سرویس فر توکار سامسونگ به صورت منظم یکی از مهم ترین خدماتی است که بهترین نمایندگی تعمیر فر توکار سامسونگ به مشتریان ارائه می نماید. انجام سرویس های منظم فر راهی مطمئن برای پیشگیری از خرابی دستگاه و پیش بینی مشکلات احتمالی آن به شمار می رود.تعمیر فر توکار سامسونگ


آیا تخصص و مهارت های لازم در زمینه تعمیر فر توکار سامسونگ را دارید؟ اگر پاسخ شما به این سوال منفی است، باید بدانید که انجام تعمیرات فر توکار سامسونگ تنها توسط تکنسین و تعمیرکاران حرفه ای موثر و نتیجه بخش خواهد بود. بنابراین پیشنهاد ما به شما در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیرات، دریافت مشاوره آنلاین از کارشناسان نمایندگی تعمیرات فر توکار سامسونگ “مرکز لاین تعمیر” در تهران است.


تعمیر-فر-توکار-سامسونگ

درخواست آنلاین تعمیرات

هزینه تعمیر فر توکار سامسونگ

هزینه تعمیر فر توکار سامسونگ چقدر تمام می شود؟ قیمت تعمیر فر توکار سامسونگ در تهران بر اساس کیفیت خدماتی که توسط تکنسین ها به مشتریان ارائه می گردد، مشخص خواهد شد. هزینه تعمیرات ارتباط مستقیمی با کیفیت آن دارد، فراموش نکنید که استفاده از قطعات اورجینال در صورت نیاز و همینطور عیب یابی دقیق بهترین و مطمئن ترین راه جهت اطمینان از عملکرد ایمن و طولانی مدت دستگاه فر توکار سامسونگ است.

 

 

چرا باید خدمات تعمیرات را از نمایندگی فر توکار سامسونگ دریافت کنید؟

تعمیرات لوازم آشپزخانه به ویژه لوازم برقی از حساسیت های خاصی برخوردار است. انجام تعمیرات توسط افراد غیر حرفه ای همواره موجب بروز خسارت های جانی و مالی شده، خسارت هایی که امکان جبران آن ها به سختی امکانپذیر است. بنابراین تا حد امکان برای تعمیرات انواع فر توکار سامسونگ خودتان دست به کار نشوید! اما مهم ترین خدماتی که نمایندگی فر توکار سامسونگ به مشتریان ارائه می نماید عبارت اند از :

 • نصب فر توکار سامسونگ
 • سرویس فر توکار سامسونگ
 • عیب یابی و تعمیر تخصصی فر تو کار
 • آموزش آنلاین عیب یابی فر توکار
 • تامین و تعویض قطعات فر توکار (قطعات اورجینال)
 • پشتیبانی مدام
 • ارائه گارانتی معتبر
 • ارائه فاکتور رسمی
 • اعزام تکنسین های ماهر در کوتاه ترین زمان

سوالات و مشکلات متداول فر توکار سامسونگ

فر توکار سامسونگ روشن نمی شود، علت چیست:
دما فر توکار سامسونگ بیش از حد تنظیم شده بالا رفته، علت چیست:
فر توکار گرمای ضعیفی دارد و گریل روشن نمی شود، علت چیست:
جریان برق وجود دارد، اما فر توکار گرم نمی شود، علت چیست:
علت خرابی تهویه فر توکار سامسونگ چیست:
تایمر فر توکار خراب شده، برای رفع مشکل چه باید کرد:

فر توکار سامسونگ روشن نمی شود، علت چیست:

روشن نشدن فر توکار گاهی ناشی از فعال بودن حالت صرفه جویی در مصرف انرژی است. اگر برای مدتی مشخص هر چند کوتاه هیچ برنامه پخت و پزی را برای فر توکار مشخص نکرده باشید، فعالیت دستگاه به صورت خودکار متوقف می شود. با فشار دادن یک دکمه مشخص برای تنظیم عملکرد دستگاه یا با چرخش کلید چرخان مشکل برطرف خواهد شد.

با بررسی فیوز یا مدارشکن نیز می توانید علت اصلی بروز مشکل را مشخص کنید. فراموش نکنید که خاموش کردن سریع فر پس از انجام آشپزی اشتباه بزرگی است که نباید مرتکب آن شوید. پس از انجام آشپزی با فر توکار سامسونگ به دستگاه اجازه دهید تا به واسطه روشن شدن فر، فضایی ایده آل را برای خنک کردن دستگاه ایجاد نماید. در این صورت پس از خنک شدن، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد.

دما فر توکار سامسونگ بیش از حد تنظیم شده بالا رفته، علت چیست:

بالا رفتن بیش از حد دما فر توکار یا عدم رسیدن دما به دمای مناسب یا دمای تعیین شده برای دستگاه می تواند ناشی از دلایل متفاوتی باشد. بهتر است در اولین قدم از بسته شدن درب دستگاه اطمینان حاصل کنید. چرا که باز بودن درب باعث خارج شدن گرما از دستگاه و در نتیجه نرسیدن فر به دمای مطلوب می شود.

در غیر این صورت باید نسبت به بررسی فعال بودن “حالت پیش گرمایش” اقدام کنید. استفاده از این حالت با هدف افزایش سریع گرمای فر انجام می شود، بنابراین فعال بودن آن ارتباط مستقیمی با بالا رفتن دما فر توکار دارد. احتمال دیگری که وجود دارد، نمایش دما اشتباه یا غلط توسط دستگاه است.

هر چند این عامل نشانگر معیوب بودن سنسور دما نیست، اما می توانید برای اطمینان از وجود این احتمال نسبت به بررسی دما دستگاه با دماسنج اقدام کنید. برای اطمینان از عادی بودن عملکرد دستگاه بررسی کنید که آیا فر توکار به حد کافی پس از فعال شدن فن خنک کننده، سرد شده است یا خیر. همچنین بررسی کنید که آیا پس از قرار دادن فر در حالت Covenction دما روی 200°C قرار می گیرد یا خیر. در صورتی که پس از 15 دقیقه صدا بوق را در حالت پیش گرمایش می شنوید، می توانید از سالم بودن دستگاه مطمئن شوید.

فر توکار گرمای ضعیفی دارد و گریل روشن نمی شود، علت چیست:

عدم بسته بودن درب فر توکار یکی از ساده ترین احتمالاتی است که باعث بروز مشکل عدم روشن شدن گریل و همینطور وجود گرمای ضعیف دستگاه می شود. در صورت عدم امکان استفاده از حالت گریل از انجام تنظیمات صحیح برای این حالت مطمئن شوید. همچنین اطمینان حاصل کنید که آیا حالت و نوع آشپزی را به درستی انتخاب کرده اید و اینکه غذا را در طبقه مناسبی قرار داده اید.

جریان برق وجود دارد، اما فر توکار گرم نمی شود، علت چیست:

در صورتی که جریان برق وجود داشته اما گرمای مناسبی در دستگاه احساس شود، باید نسبت به بررسی ترموستات و المنت ها اقدام کرد. خرابی المنت ها می تواند علت بروز این ایراد باشد، به منظور اطمینان از بروز یا عدم بروز مشکل در اولین فرصت با کارشناسان لاین تعمیر تماس بگیرید.

علت خرابی تهویه فر توکار سامسونگ چیست:

اگر با مشکل خرابی تهویه فر توکار مواجه شده اید، به یاد داشته باشید که نباید به هیچ عنوان شخصا اقدام به رفع مشکل نمایید. تعویض یا تعمیر تهویه فر نیازمند تخصص و مهارت کافی و همینطور ابزارهای حرفه ای است. بنابراین از تکنسین تعمیرگاه فر توکار سامسونگ “مرکز لاین تعمیر” کمک بگیرید.

تایمر فر توکار خراب شده، برای رفع مشکل چه باید کرد:

آیا تایمر فر توکار سامسونگ دچار نقص و خرابی شده است؟ برای رفع مشکل در اولین فرصت پیش از روشن کردن مجدد دستگاه با تعمیرکار فر توکار سامسونگ تماس بگیرید. بروز این مشکل می تواند ناشی از احتمالات ساده یا احتمالاتی بسیار جدی باشد. بنابراین برای عیب یابی تخصصی خرابی تایمر فر نیاز به بررسی دقیق دستگاه است.

کدهای خطای فر توکار سامسونگ

در ادامه مهم ترین کدهای خطای فر توکار سامسونگ را مورد بررسی قرار می دهیم. فراموش نکنید در صورتی که هر یک از ارورهای فر توکار سامسونگ را روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده کردید، بلافاصله با کارشناسان نمایندگی فر توکار سامسونگ در تهران تماس بگیرید و از هر نوع اقدام خود محورانه برای عیب یابی فر پرهیز کنید.

 • کدهای خطا C-d0 : هشدار نگه داشتن یکی از دکمه های فر برای مدت طولانی
 •  کدهای خطا S-01 : اتصال ایمنی قطع شده، دستگاه با دمایی ثابت طولانی مدت روشن بوده
 •  کدهای خطا Dc _ dE : جدا کننده دستگاه باید مورد بررسی قرار گیرد
 • کدهای خطا C-d1 : قفل درب دستگاه نقص دارد
 • کدهای خطا C-20 _ C-21 _ C-22: سنسور دستگاه دچار نقص شده
 • کدهای خطا Pr E : نمایش فعال بودن حالت پیش گرمایش فر
 •  ‘—-‘ : نمایش هنگام استفاده از حالت Grill function (کباب‌ پز)

عیب یابی و تعمیر فر توکار سامسونگ را با خیالی آسوده به کارشناسان ماهر در لاین تعمیر واگذار کنید. به یاد داشته باشید که در هر ساعت از شبانه روز می توانید از خدمات مشاوره آنلاین تعمیرات فر توکار سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

سوالات متداول تعمیر فر توکار سامسونگ 

 • استفاده از تکنسین های باتجربه
 • اهمیت به تعمیر قطعات معیوب
 • تعویض قطعات با استفاده از قطعات اورجینال
 • ارائه کارت گارانتی و فاکتور هزینه ها.

اگر به دنبال تعمیرگاه مجاز تعمیرات فر توکار سامسونگ هستید، می توانید به سایت لاین تعمیر مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت نمایید. بعد، همکاران ما با شما تماس می گیرند. تکنسین های ما در اسرع وقت به خانه یا محل مورد نظرتان اعزام می شوند.

این نمایندگی تعمیرات فر توکار سامسونگ تمام خدمات خود را بر اساس نرخ های اتحادیه و نهادهای نظارتی انجام می دهد. هزینه تعمیر فر توکار سامسونگ به عواملی مانند نحوه کار سختی کار تعمیری یا تعویضی بودن قطعات و نوع خدمات بستگی دارد.

شرکت لاین تعمیر بعد از انجام کار، تمامی خدمات خود را اعم از نصب سرویس و تعمیر یا تعویض قطعات را به صورت برگه گارانتی، برای تضمین ارائه می دهد. تمام خدمات لاین تعمیر 180 روز گارانتی دارد. در صورتی که در این زمان، قطعات تعویضی یا تعمیری با مشکل مواجه شدند، شامل گارانتی و ارائه خدمات رایگان می شوند.

چون این مرکز به عنوان نمایندگی تعمیر فر توکار سامسونگ در تهران با داشتن چندین شعبه در تهران، کیفیت بالا، وقت شناسی و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود کرده است. با این محوریت، بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد.

Load More

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
تماس با کارشناس