مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیر ماکروفر بوش در تهران 

مرکز تعمیر ماکروفر بوش برای اطمینان از رضایت مشتریان محترم، بالاترین کیفیت خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می نماید. از جمله خدمات تعمیر ماکروفر بوش که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می گردد می توان نصب، تعمیر و سرویس انواع ماکروفر بوش به صورتی تخصصی اشاره کرد.

و یا با شماره 22243489 تماس بگیرید.

money

هزینه های منصفانه

تعرفه ها و هزینه های این مرکز بر اساس هزینه های مصوبه قانونی بوده و کاملا منصفانه می باشد، حدود هزینه قبل از شروع کار به مشتریان عزیز اعلام و بعد از انجام کار از مشتریان عزیز دریافت می گردد.

star

تعمیر قطعات بجای تعویض

 اولویت تکنسین های لاین تعمیر با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، تعمیر قطعات معیوب دستگاه ها بوده و فقط در صورتی اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنند که اصلا امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشته باشد و در صورت تعویض، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

speed

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تعمیرکاران لاین تعمیر در سراسر تهران و در نزدیکی محل شما حضور دارند امکان ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان میسر می باشد. این خدمات برای تمامی نقاط شهر تهران ارائه می گردد.

گارانتی-(1)

180 روز گارانتی خدمات

مرکز تعمیرات لوازم خانگی لاین تعمیر که به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد وجهت رضایتندی هرچه بیشتر مشتریان خود تمامی خدمات ارائه شده از سمت این مجموعه را 180 روز گارانتی می نماید.

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مرکز تعمیرات لاین تعمیر دارای میانگین 11 سال تجربه و تخصص در این زمینه می باشند و تمام تلاش و تخصص خود را در زمینه ارائه با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز خود به کار گرفته و مناسب ترین نفرات جهت ارائه خدمات می باشند.

تعمیرکار

نصب ماکروفر بوش


برای نصب ماکروفر بوش باید از تقلبی که از نمایندگی آن است کمک بگیرید. برای نصب آن باید توجه داشته باشید که محل نصب ماکروفر باید حتما صاف باشد. معمولا بهترین مکان بالای کابینت های زمینی است. هیچگاه دستگاه را بر روی سطح های لغزنده و متحرک قرار ندهید. محل نصب حتما باید نزدیک پریز برق و به دور از رطوبت باشد.

سرویس ماکروفر بوش


برخی از مردم عقیده دارند که برای سرویس دوره ای نباید هزینه صرف کنند و این کار از نظرشان بی فایده است. اما باید بدانید که سرویس دوره ای این وسیله پرکاربرد، بسیار حائز اهمیت است. اگر در سال چندین بار دستگاه تان را سرویس کنید، از هزینه های متحمل دیگر جلوگیری می کنید.


تعمیر ماکروفر بوش


تمامی وسایل برقی ممکن است در طول زمان استفاده با مشکلات زیادی روبه‌رو شوند. تعمیر دستگاه‌های برقی افراد باید به این نکته توجه داشته باشند که به مراکز مطمئن مراجعه کنند تا وسیله آن‌ها هنگام تعمیر دچار مشکلات اضافه نشده و تعمیر آن به‌صورت کامل صورت بگیرد. تعمیر ماکروفر بوش نیز نیازمند تخصص و مراحل خاصی است. در ادامه به مشکلاتی که ممکن است در ماکروفر بوش اتفاق بیفتد اشاره خواهیم داشت.

 تعمیرات ماکرویو بوش کار حساس و تخصصی است پس باید این کار را به افرادی بسپارید که از دانش لازم برای تعمیر مایکروویو بوش برخوردار باشند.

کیفیت خدمات و قطعات اورجینال اصلی ترین اصول لاین تعمیر در خصوص تعمیر ماکروفر بوش در تهران است. این مرکز به عنوان یک نمایندگی تعمیر ماکروفر بوش توانسته است تا رضایت بسیاری از مشترین را جلب کند. فقط کافی است که با ما ارتباط برقرار کنید، ما کارآزمده ترین تعمیرکاران خود را به محل اعزام می کنیم.


درخواست آنلاین تعمیرات

هزینه تعمیر ماکروفر بوش ( BOSCH )

تمام قیمت ها بر اساس قیمت های اتحادیه حساب می شود؛ اما نمی توان به طور قطع هزینه تعمیر ماکروفر بوش را برآورد کرد. عواملی مانند: کمبود قطعات اورجینال یا نحوه کار یا دستمزد تعمیر کار بر هزینه های  تعمیر ماکروفر بوش تاثیر می‌گذارد. اگر مشکل مایکروفر شما با تعمیر قطعه رفع شد، طبیعی است که این کار هزینه تعمیرات ماکروفر bosch در تهران را کاهش می دهد.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش ( BOSCH )

نمایندگی تعمیر ماکروفر بوش در تمامی شهر های ایران وجود دارد. این ماکروفر به دلیل آنکه از برند معروفی است برای تعمیر نیاز به یک تمیرکار حرفه ای دارد. پس هنگام که وسیله شما دچار مشکل شد آن را هیچگاه به تعمیر کار های دیگر نسپارید. تعمیر ماکروفر بوش در تهران معمولا به صورت گسترده تری صورت می گیرد. زیرا در تهران نمایندگی های رسمی این برند بیشتر دیده شده و آن ها خدماتی دیگری مانند، نصب ماکروفر بوش را به مشتریان خود می دهند. نکته دیگر هزینه تعمیر ماکروفر بوش است. این هزینه بر اساس نوع آسیب و اشکالی که در وسیله وجود دارد متفاوت است.

سوالات و مشکلات متداول ماکروفر بوش ( Bosch )

جرقه زدن ماکروفر بوش :
کار نکردن دکمه‌های پنل در ماکروفر بوش:
عدم چرخش صفحه ماکروفر بوش:
روشن نشدن ماکروفر بوش:
گرم نکردن ماکروفر:

جرقه زدن ماکروفر بوش :

گاهی اوقات ممکن است ماکروفر هنگام برخورد با یک شی‌ء فلزی یا هنگام قرار گرفتن غذا دچار جرقه شده و کارکرد خوبی از خود نشان ندهد. قطعه‌ی فلزی کوچکی که در ماکروفر قرار بگیرد منجر به ایجاد جرقه در آن می‌شود. اگر ظرفی که داخل ماکروفر می‌گذارید نیز مناسب آن نباشد و از فلز ساخته‌شده باشد احتمال جرقه را نیز افزایش می‌دهد. برای آنکه بتوان این مشکل را حل کرد باید پایه استاندارد غیر فلزی یا پلاستیک زیر پای را دوباره احیا کرد که باعث جلوگیری از جرقه زدن در مایکروفر می‌شود. اگر به این نکته توجه نکنید در آخر ماکروفر دچار مشکلات جدی شده که در نهایت باید تعمیرات آن را به‌صورت گسترده‌تر انجام دهید. 

کار نکردن دکمه‌های پنل در ماکروفر بوش:

یکی از مشکلاتی که در تعمیر ماکروفر بوش به چشم می‌خورد عدم کارکرد درست صفحه کنترل آن است. دلایل زیادی برای معیوب شدن صفحه کنترل ماکروفر وجود دارد. اگر صفحه کنترل اصلی دچار نقص باشد ممکن است اعداد و خطوط بر روی صفحه نمایش نشان داده نشود. این مشکل معمولاً به دلیل از بین رفتن لحیم یا خازن معیوب صفحه کنترل به وجود می‌آید.
از دلایل دوم آن می‌توان به قطع شدن مدار اصلی اشاره کرد که راه‌حل مناسب حل مشکلات لحیم‌کاری است. برای حل این مشکل نیاز است که از یک تعمیرکار ماکرفر بوش کمک گرفت زیرا این مشکل نیاز به تجربه و تخصص خاص خود است.

عدم چرخش صفحه ماکروفر بوش:

بدلایل زیادی برای نچرخیدن ماکروفر وجود دارد که یکی از اصلی‌ترین آن ایراد در موتور بشقاب است. هنگام استفاده از ظروف سنگین غذا بر روی صفحه گردان باعث می‌شود که موتور فشار زیادی را تحمل کرده و درنتیجه فرسوده شود. این مشکل در تعمیر ماکروفر بوش معمولاً با تعویض موتور برطرف شده و کاملاً درست می‌شود.
از دلایل دیگر عدم چرخیدن صفحه ماکروفر اشکالی است که در کوپلینگ موتور چرخاننده‌ی بشقاب شیشه‌ای به وجود می‌آید. ممکن است پایه اتصال شکسته‌شده و یا از جای خود درآمده باشد. معمولاً زمانی‌که صفحه گرداننده از یک بشقاب شیشه‌ای تشکیل‌شده باشد توسط یک پای چرخاننده کار کرده معمولاً این پای ها سه‌جانبه بوده و به‌راحتی از موتور جدا می‌شود.
یکی دیگر از دلایلی که باعث عدم چرخش صفحه گردان در ماکروفر می‌شود وجود مانعی در مسیر گردش آن است. ممکن است در بعضی مواقع خرده غذاها زیر صفحه گردان چسبیده و آن را از حرکت بازدارد. دراین‌صورت برای تعمیر نیاز است که صفحه گردان را تمیز کنید. باید بشقاب شیشه‌ای و پای چرخاننده را از جا در آورده و هر دو را با آب گرم و صابون بشویید تا تمام ذرات چسبیده بر روی آن از بین برود.

روشن نشدن ماکروفر بوش:

برای روشن‌شدن ماکروفر بوش طراحی خاص ایجاد شده به‌گونه‌ای که سوئیچ‌های درب ماکروفر از سوئیچ‌های چفت کننده اولیه و ثانویه تشکیل‌شده و زمانی‌که درب ماکروفر بسته می‌شود برق نقاط مختلف اجزای ماکروفر هدایت‌شده و اگر در باز باشد این جریان قطع می‌شود.
در بعضی مواقع ممکن است سوئیچ درب چفت نشده باشد اما صفحه نمایش و کنترل دستگاه ظاهری طبیعی داشته ولی ماکروفر کار نکند.
ممکن است این سوئیچ‌ها که در داخل محفظه قرار گرفته‌اند و به وسیله قلاب‌ها بر روی درب چفت نشوند و درنتیجه ماکروفر روشن نشود.
دوم احتمالی که در روشن نشدن ماکروفر دخیل است معیوب بودن سوئیچ سرامیکی آن می‌باشد. فیوز سرامیکی در هنگام نوسانات شدید و یا وجود خطا در یکی از اجزای داخلی دستگاه برای این‌که بتواند از ماکروفر محافظت کند و باعث عدم روشن‌شدن آن می‌شود زمانی‌که این فیوز کار نکند برق در ماکروفر درست جریان پیدا نکرده و دستگاه کار نمی‌کند.
معمولاً دو قلاب در چفت های قفل درب وجود دارد که از ماکروفر خارج‌شده و آن میکروسوئیچ‌ها را نگه می‌دارد و به قاب ماکروفر چفت می‌شود و این قلاب‌ها وظیفه کنترل برق هدایتی به داخل ماکروفر را دارد. اگر هر کدام از این قلاب‌ها دچار شکستن یا فاقد کشش فنر شوند سوئیچ‌ها قادر به چفت شدن در جای خود نبوده و در نتیجه ماکروفر روشن نمی‌شود. به‌همین دلیل در تعمیر ماکروفر بوش ممکن است در هنگام روشن نشدن کل قطعه سوئیچ‌های درب مورد تعویض قرار گیرند.

گرم نکردن ماکروفر:

برای گرم کردن و طبخ غذا مگنترون با استفاده از ولتاژ بالا برای تولید فرکانس در ماکروویو عمل می‌کند. اگر مگنترون بسوزد ماکروفر گرم نشده و کارکرد خوبی نخواهد داشت. نکته مهم آن است که مگنترون را قابل تعمیر نبوده و تعمیر ماکروفر بوش باید آن را جایگزین کرد.
فیروزه حرارتی که در این وسیله وجود دارد وظیفه دارد از گرم شدن بیش‌از حد آن یا قطع برق جلوگیری کرده و در صورت معیوب بودن فیوز حرارتی اجازه گرم شدن مایکروفر را نخواهد. به‌همین دلیل معمولاً در صورت معیوب بودن فیوز حرارتی آن را تعمیر می‌کنند.

معمولا در استان ها و شهر های بزرگ این نمایندگی ها موجود هستند و توجه داشته باشید هنگام مشاهده مشکلات حتما به آنها مراجعه کنید.

باید ابتدا موتور گرداننده چک شده و درصورت عدم مشکل آن باید صفحه گرداننده تمیز شود.

ابتدا از یک نصاب مجرب کمک بگرید و حتما دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید

مشکلاتی در جفت شدن درب و قلاب های جفت کننده یا فیوز برقی از دلایل اصلی آن است.

معمولا علت اصلی این مشکل معیوب بودن مگنترون آن است. که قابل تعمیر نیست و باید جایگزین شود.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
تماس با کارشناس