مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیر ماکروفر بوتان در تهران 

مرکز تعمیر ماکروفر بوتان برای اطمینان از رضایت مشتریان محترم، بالاترین کیفیت خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می نماید. از جمله خدمات تعمیر ماکروفر بوتان که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می گردد می توان نصب، تعمیر و سرویس انواع ماکروفر بوتان به صورتی تخصصی اشاره کرد.

و یا با شماره 22243489 تماس بگیرید.

money

هزینه های منصفانه

تعرفه ها و هزینه های این مرکز بر اساس هزینه های مصوبه قانونی بوده و کاملا منصفانه می باشد، حدود هزینه قبل از شروع کار به مشتریان عزیز اعلام و بعد از انجام کار از مشتریان عزیز دریافت می گردد.

star

تعمیر قطعات بجای تعویض

 اولویت تکنسین های لاین تعمیر با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، تعمیر قطعات معیوب دستگاه ها بوده و فقط در صورتی اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنند که اصلا امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشته باشد و در صورت تعویض، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

speed

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تعمیرکاران لاین تعمیر در سراسر تهران و در نزدیکی محل شما حضور دارند امکان ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان میسر می باشد. این خدمات برای تمامی نقاط شهر تهران ارائه می گردد.

گارانتی-(1)

180 روز گارانتی خدمات

مرکز تعمیرات لوازم خانگی لاین تعمیر که به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد وجهت رضایتندی هرچه بیشتر مشتریان خود تمامی خدمات ارائه شده از سمت این مجموعه را 180 روز گارانتی می نماید.

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مرکز تعمیرات لاین تعمیر دارای میانگین 11 سال تجربه و تخصص در این زمینه می باشند و تمام تلاش و تخصص خود را در زمینه ارائه با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز خود به کار گرفته و مناسب ترین نفرات جهت ارائه خدمات می باشند.

تعمیرکار

نصب ماکروفر بوتان


اولین قدم در حفظ و نگهداری لوازم خانگی خصوصا ماکروفر نصب اصولی و تخصصی است. درست است شما با مراجعه به دفترچه راهنمای ماکروفر بوتان می توانید از با قسمت های مختلف و برنامه های دستگاه آشنا شوید.
اما برای ارتقای کارایی و عمر ماکروفر بوتان بهتر است نصب تخصصی این دستگاه به دست یک شخص مجرب و متخصص از نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان انجام شود. چون کوچکترین ناآگاهی در نصب ماکروفر بوتان می تواند در عملکرد دستگاه شما و برنامه های آن اختلال ایجاد کند.


سرویس ماکروفر بوتان


نکته مهم در افزایش کارایی و عمر دستگاه سرویس منظم و دوره ای آن است. پس هر شش ماه یک بار باید به عیب یابی و سرویس ماکروفر بوتان خود بپردازید. اگرماکروفر شما مشکل کوچکی داشت، همکاران ما در لاین تعمیر تعمیرگاه مجاز تعمیر مایکروویو بوتان به خوبی می توانند به عیب یابی و تعمیر ماکروفر بوتان بپردازند.
برخی از مردم عقیده دارند که برای سرویس دوره ای نباید هزینه صرف کنند و این کار از نظرشان بی فایده است. اما باید بدانید که سرویس دوره ای یک وسیله پرکاربردی مثل ماکروفر، بسیار حائز اهمیت است. فراموش نکنید که سرویس های منظم از هزینه های هنگفت خرابی موتور دستگاه جلوگیری می کند.


تعمیر ماکروفر بوتان


 

ماکروفر یکی از وسایل مدرن آشپزخانه است که جایگزین روش های پخت قدیمی شده است. بوتان سال هاست که در عرصه تولید و ساخت لوازم برقی مانند ماکروفر و پکیج دیواری فعالیت می کند. اما ممکن است بعد از یک مدت ماکروفر بوتان شما کارایی خود را از دست بدهد و دچار خرابی بشود.
برای همین باید از یک تعمیرکار ماکروفر بوتان کمک بگیرید. شرکت لاین تعمیر با بهره گیری از صدها کارشناس و متخصص، در زمینه نصب، سرویس و تعمیر ماکروفر بوتان آماده است تا به رفع مشکل دستگاه شما بپردازد.

لاین تعمیر به عنوان مرکز مجاز تعمیرات ماکروفر بوتان در تهران فعالیت می کند و با تکیه بر متخصصین این زمینه به خوبی می تواند به تعمیر ماکروفر بوتان شما بپردازد.

سعی متخصصان ما بر این است که بیشتر به تعمیر قطعات بپردازند. اما اگر تعمیر امکان پذیر یا مقرون به صرفه نبود، به تعویض آن قطعه می پردازند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمام قطعات ماکروفر بوتان تعویضی، اصلی و اورجینال هستند. کیفیت خدمات و قطعات اورجینال اصلی ترین اصول لاین تعمیر در خصوص تعمیر ماکروفر بوتان در تهران است


درخواست آنلاین تعمیرات

هزینه تعمیر ماکروفر بوتان

ما بعد از چندین سال خدمات و تجربه درخشان منصفانه ترین قیمت را ارائه می دهیم. اما عواملی چون تعمیری یا تعویضی بودن، قطعات سختی کار و نحوه کار روی هزینه تعمیر ماکروفر بوتان تاثیر می گذارد.

سوالات و مشکلات متداول ماکروفر بوتان

سینی ماکروفر بوتان نمی چرخد:
ماکروفر بوتان مدام فیوز می سوزاند:
صفحه نمایش مایکروویو کار نمی کند:
ماکروفر روشن نمی شود:
ماکروفر بوتان دود می کند:
بعضی از دکمه های صفحه لمسی کار نمی کنند:
درب ماکروفر باز یا بسته نمی شود:
علت کار نکردن گریل دستگاه:
ماکروفر غذا را به خوبی نمی پزد:

سینی ماکروفر بوتان نمی چرخد:

علت آن کثیف بودن چرخ زیر سینی و ریل آن است که باید آن را به خوبی تمیز کنید. در صورتی که با گذاشتن مواد غذایی، سینی هم چنان نچرخید باید شفت آن تعویض شود.

ماکروفر بوتان مدام فیوز می سوزاند:

خرابی خازن یا دیود ، خرابی مگنترون علت اصلی هستند. به علت حساسیت این قطعه در ماکروفر بوتان، بهتر است این کار را به افراد متخصص لاین تعمیر به عنوان تعمیرگاه ماکروفر بوتان بسپارید.

صفحه نمایش مایکروویو کار نمی کند:

اگر علت این مشکل به صورت مقطعی باشد، علت آن به دلیل ایراد در برد نمایشگر است. اما اگه صفحه نمایشگر اصلا کار نمی کند، اشکال از برد کنترل است که باید توسط یک متخصص نمایندگی تعمیر ماکروفر بوتان تعویض شود.

ماکروفر روشن نمی شود:

ابتدا برق و سه شاخه آن را چک کنید. اگر مشکلی در برق رسانی به دستگاه وجود نداشت علت آن خرابی برد دستگاه است.

ماکروفر بوتان دود می کند:

استفاده از ظروف نامناسب با لبه های براق باعث جرقه زدن می شوند.

بعضی از دکمه های صفحه لمسی کار نمی کنند:

در صورت بروز چنین مشکلی، صفحه لمسی و پنل نمایشگر را باید تعویض شوند.

درب ماکروفر باز یا بسته نمی شود:

اول از همه، درستی دستگیره درب را چک کنید. خرابی و شکستگی دستگیره این دستگاه مانع از باز و بسته شدن درب آن می شود.

علت کار نکردن گریل دستگاه:

در صورت عدم رفع ایراد گریل دستگاه، با یک تعمیرکار مجاز مرکزی مایکروویو بوتان در تهران تماس بگیرید.

ماکروفر غذا را به خوبی نمی پزد:

سوختن دیوید خرابی مگنترل و معیوب شدن سوئیچ
این مشکلات باید توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر بوتان رفع شوند.

    ما بعد از چندین سال خدمات و تجربه درخشان منصفانه ترین قیمت را ارائه می دهیم. اما عواملی چون تعمیری یا تعویضی بودن، قطعات سختی کار و نحوه کار روی هزینه تعمیر ماکروفر بوتان تاثیر می گذارد.

• شما به صورت حضوری شاهد و ناظر بر روند تعمیر ماکروفر بوتان خود هستید
• از آسیب زدن دستگاه به دلیل عدم جابه جایی جلوگیری می کند
• در وقت و زمان شما صرفه جویی می شود
• شما تعمیر ماکروفر بوتان در همان روز درخواستی دریافت خواهید کرد

شرکت لاین تعمیر نمایندگی تعمیر ماکروفر بوتان در تهران با ارائه با کیفیت ترین خدمات و پشتیبانی شناخته می شود. ما در لاین تعمیر کیفیت بالا، وقت شناسی، هزینه های منصفانه و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

شرکت لاین تعمیر بعد از انجام کار یک فاکتور رسمی برای تشریح هزینه و گارانتی برای تضمین ارائه می دهد. تمام خدمات لاین تعمیر 180 روز گارانتی دارد. در صورتی که در این زمان قطعات تعویضی یا تعمیری با مشکل مواجه شدند، شامل گارانتی و ارائه خدمات رایگان می شوند.

شما ابتدا می توانید با شماره های داخل سایت ما تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را بیان کنید. یا می توانید به شکل آنلاین در سایت ما مشکل خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در کمترین فرصت، با شما تماس بگیرند و بعد از هماهنگی، نیروهای تعمیرکار ما به محل اعزام شوند.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
تماس با کارشناس