مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیر فر توکار تکا در تهران 

مرکز تعمیر فر توکار تکا برای اطمینان از رضایت مشتریان محترم، بالاترین کیفیت خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می نماید. از جمله خدمات تعمیر فر توکار تکا که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می گردد می توان نصب، تعمیر و سرویس انواع فر توکار تکا به صورتی تخصصی اشاره کرد.

و یا با شماره 22243489 تماس بگیرید.

money

هزینه های منصفانه

تعرفه ها و هزینه های این مرکز بر اساس هزینه های مصوبه قانونی بوده و کاملا منصفانه می باشد، حدود هزینه قبل از شروع کار به مشتریان عزیز اعلام و بعد از انجام کار از مشتریان عزیز دریافت می گردد.

star

تعمیر قطعات بجای تعویض

 اولویت تکنسین های لاین تعمیر با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، تعمیر قطعات معیوب دستگاه ها بوده و فقط در صورتی اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنند که اصلا امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشته باشد و در صورت تعویض، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

speed

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تعمیرکاران لاین تعمیر در سراسر تهران و در نزدیکی محل شما حضور دارند امکان ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان میسر می باشد. این خدمات برای تمامی نقاط شهر تهران ارائه می گردد.

گارانتی-(1)

180 روز گارانتی خدمات

مرکز تعمیرات لوازم خانگی لاین تعمیر که به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد وجهت رضایتندی هرچه بیشتر مشتریان خود تمامی خدمات ارائه شده از سمت این مجموعه را 180 روز گارانتی می نماید.

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مرکز تعمیرات لاین تعمیر دارای میانگین 11 سال تجربه و تخصص در این زمینه می باشند و تمام تلاش و تخصص خود را در زمینه ارائه با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز خود به کار گرفته و مناسب ترین نفرات جهت ارائه خدمات می باشند.

تعمیرکار

نصب فر توکار تکا


یکی از موضوعات حائز اهمیت نصب اصولی و تخصصی فر توکار تکاست. خیلی از افراد بی تجربه گمان می کنند که با سرهم کردن قطعات، می توانند این دستگاه را نصب کنند. در صورتی که این باور غلطی است. چون ممکن است یک قطعه اشتباه عملکرد فر توکار را با مشکل مواجه کند.

نصب فرتوکار تکا به شکل اصولی و تخصصی فقط از عهده یک تعمیرکار فر توکار تکا بر می آید. فراموش نکنید که نصب این دستگاه حساس توسط افراد متعلق به مرکز تعمیرات فر توکار تکا باعث افزایش بازدهی و عمر دستگاه شما می شود.


سرویس فر توکار تکا


نکته دیگر در خصوص نگهداری و ارتقای عمر دستگاه فر توکار تکا، سرویس دوره ای و منظم آن به شمار می رود. سرویس هر شش ماه یک بار این دستگاه، شما را از هزینه های متحمل هنگفت آینده بی نیاز می کند. سرویس فر توکار تکا از بروز مشکلات جدی در سیستم فر شما و خرابی آن در آینده پیشگیری می کند.
فر توکار تکا ممکن است به دلیل استفاده‌ مداوم، بعد از گذشت مدتی از طول عمر آن دچار نقص ‌های فنی و مشکلات کوچکی شود. کارشناسان ما در لاین تعمیر می توانند بعد از بررسی دستگاه به عیب یابی و تعمیر فر توکار تکا شما بپردازند.تعمیر فر توکار تکا


 

در این روزها استفاده از فر توکار برند آلمانی TEKA رشد چشم گیری پیدا کرده و در خیلی از آشپزخانه ها جای گرفته است. در واقع، این فرهای توکار مانند یک آشپز حرفه ای کمک دست خانم های خانه دار شده اند. اما ممکن است فر توکار تکا بعد از گذشت زمان، دچار بروز مشکل و خرابی شود. از آن جایی که قطعات این فر بسیار حساس و پیچیده است بنابراین بهتر کار تعمیر فر توکار تکا خود را به نمایندگی تعمیرات فر توکار تکا بسپارید.
لاین تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیر فر توکار تکا فعالیت می کند و با بهره مندی از تکنسین های مجرب و متخصص توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کند.

 

تعهد به کار و مشتری مداری از اولین اصول لاین تعمیر است که تمام تکنسین های این مجموعه به آن پای بند هستند. یک تعمیرکار فر توکار تکا با ارائه خدمات مناسب در زمینه تعمیر فر توکار تکا متعهد بودن خود را نسبت به نمایندگی و مشتری نشان می دهد.
لازم به ذکر است، تعمیر قطعه خراب به جای تعویض قطعه، در راس کارهای تکنسین های ما در نمایندگی تعمیرات فر توکار تکا قرار دارد. ممکن است با تعمیر قطعه کمی زمان تعمیر فر توکار تکا طولانی شود؛ اما هزینه های آن کاهش پیدا خواهند کرد. تمام خدمات نصب سرویس و تعمیر فر توکار تکا توسط نمایندگی فر توکار TEKA با بالاترین سطح کیفیت و در اسرع وقت انجام می‌ شود.


درخواست آنلاین تعمیرات

هزینه تعمیر فر توکار تکا

این نمایندگی تعمیرات فر توکار TEKA تمام خدمات خود را بر اساس نرخ های اتحادیه و نهادهای نظارتی انجام می دهد. هزینه تعمیر فر توکار تکا به عواملی مانند نحوه کار سختی کار تعمیری یا تعویضی بودن قطعات و نوع خدمات بستگی دارد.

سوالات و مشکلات متداول فر توکار تکا

ممکن است عواملی مانند نصب نادرست و غیر اصولی یا عدم سرویس مرتب فر توکار تکا در طول سال، باعث بروز اختلال در کارکرد فر توکار شما شوند. در ادامه به بررسی مشکلات متداول فر توکار تکا می‌ پردازیم.

از داخل فر توکار تکا بوی نامطبوع به مشام می رسد:
جرقه زن فر توکار تکا عمل نمی کند:
حرارت فر کم یا زیاد می شود:
فر توکار تکا به درستی گرم نمی شود:
شعله فر روشن نمی شود:
فر خاموش می شود:
لامپ فر روشن نمی شود:
فر روشن شده و پس از مدتی خاموش می شود:
فر به صورت یکنواخت پخت نمی کند:
برق رسانی به فر توکار تکا به طور صحیح انجام نمی شود:
فر به درستی کار نمی کند:

از داخل فر توکار تکا بوی نامطبوع به مشام می رسد:

این بو طبیعی است بعد از خنک شدن برطرف می شود. در غیر این صورت بهتر است برای تعمیر فر توکار تکا خود اقدام کنید.

جرقه زن فر توکار تکا عمل نمی کند:

ممکن است برق رسانی به فر توکار تکا و یا ارتباط گاز با دستگاه قطع شده باشد.

حرارت فر کم یا زیاد می شود:

اگر حرارت فر توکار تکا نوسان داشته، ممکن است سنسور دمای دستگاه شما خراب شده باشد که در این صورت به تعویض نیاز دارد.
برای رفع این مشکل با کارشناسان ما در لاین تعمیر نمایندگی تعمیر فر توکار تکا در تهران تماس بگیرید.

فر توکار تکا به درستی گرم نمی شود:

ابتدا برق را چک کنید. ممکن است به خوبی متصل نشده باشد. در غیر این صورت، علت آن خرابی جرقه زن است که باید توسط تعمیرکار فر توکار تکا تعویض شود

شعله فر روشن نمی شود:

علت آن ممکن است از مسیر گاز و اتصالات برق باشد. در صورتی که این موارد چک کردید و همچنان مشکل وجود داشت بهتر است از لاین تعمیر تعمیرگاه فر توکار تکا کمک بگیرید.

فر خاموش می شود:

• علت اصلی آن مسدود شدن پیلوت دستگاه است که با شی نوک تیز می توانید مسدودیت آن را از بین ببرید.
• اگر فر توکار تکا همچنان خاموش بود، باید علت آن خرابی پیلوت باشد که باید توسط ما در تعمیرگاه مجاز فر توکار تکا تعویض شود.

لامپ فر روشن نمی شود:

ابتدا اتصالات برق را بررسی کنید. اگر اتصالات مشکلی نداشتند. ممکن است لامپ خراب یا سوخته باشد. در این صورت نیاز به تعویض دارد.

فر روشن شده و پس از مدتی خاموش می شود:

این مشکل می تواند به علت خرابی تایمر نیز اتفاق بیفتد که باید آن را به خوبی تنظیم کنید. برای تمیز صحیح تایمر به دفترچه راهنما فر توکار تکا خود مراجعه کنید.

فر به صورت یکنواخت پخت نمی کند:

المنت یا سنسور دمای فر خراب شده است شماست. که باید برای رفع این مشکل باید این قطعات را تعویض کنید.

برق رسانی به فر توکار تکا به طور صحیح انجام نمی شود:

برای رفع این مشکل ابتدا از اتصالات فر خود مطمئن شوید. در غیر این صورت، مشکل باید از فیوز باشد.

فر به درستی کار نمی کند:

خرابی ترموستات علت اصلی این مشکل است. برای تعمیر یا تعویض ترموستات با لاین تعمیر نمایندگی تعمیر فر توکار TEKA تماس بگیرید.

چون این مرکز به عنوان نمایندگی تعمیر فر توکار TEKA در تهران با داشتن چندین شعبه در تهران، کیفیت بالا، وقت شناسی و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود کرده است. با این محوریت، بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت لاین تعمیر بعد از انجام کار، تمامی خدمات خود را اعم از نصب سرویس و تعمیر یا تعویض قطعات را به صورت برگه گارانتی، برای تضمین ارائه می دهد. تمام خدمات لاین تعمیر 180 روز گارانتی دارد. در صورتی که در این زمان، قطعات تعویضی یا تعمیری با مشکل مواجه شدند، شامل گارانتی و ارائه خدمات رایگان می شوند.

این نمایندگی تعمیرات فر توکار TEKA تمام خدمات خود را بر اساس نرخ های اتحادیه و نهادهای نظارتی انجام می دهد. هزینه تعمیر فر توکار تکا به عواملی مانند نحوه کار سختی کار تعمیری یا تعویضی بودن قطعات و نوع خدمات بستگی دارد.

اگر به دنبال تعمیرگاه مجاز تعمیرات فر توکار تکا هستید، می توانید به سایت لاین تعمیر مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت نمایید. بعد، همکاران ما با شما تماس می گیرند. تکنسین های ما در اسرع وقت به خانه یا محل مورد نظرتان اعزام می شوند.

 

  • استفاده از تکنسین های باتجربه
  • اهمیت به تعمیر قطعات معیوب
  • تعویض قطعات با استفاده از قطعات اورجینال
  • ارائه کارت گارانتی و فاکتور هزینه ها.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
تماس با کارشناس