مرکز تخصصی نصب، سرویس و فر توکار آریستون در تهران 

مرکز فر توکار آریستون برای اطمینان از رضایت مشتریان محترم، بالاترین کیفیت خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می نماید. از جمله خدمات فر توکار آریستون که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می گردد می توان نصب، تعمیر و سرویس انواع فر تو کار  آریستون به صورتی تخصصی اشاره کرد.

و یا با شماره 22243489 تماس بگیرید.

money

هزینه های منصفانه

تعرفه ها و هزینه های این مرکز بر اساس هزینه های مصوبه قانونی بوده و کاملا منصفانه می باشد، حدود هزینه قبل از شروع کار به مشتریان عزیز اعلام و بعد از انجام کار از مشتریان عزیز دریافت می گردد.

star

تعمیر قطعات بجای تعویض

 اولویت تکنسین های لاین تعمیر با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، تعمیر قطعات معیوب دستگاه ها بوده و فقط در صورتی اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنند که اصلا امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشته باشد و در صورت تعویض، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

speed

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تعمیرکاران لاین تعمیر در سراسر تهران و در نزدیکی محل شما حضور دارند امکان ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان میسر می باشد. این خدمات برای تمامی نقاط شهر تهران ارائه می گردد.

گارانتی-(1)

180 روز گارانتی خدمات

مرکز تعمیرات لوازم خانگی لاین تعمیر که به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد وجهت رضایتندی هرچه بیشتر مشتریان خود تمامی خدمات ارائه شده از سمت این مجموعه را 180 روز گارانتی می نماید.

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مرکز تعمیرات لاین تعمیر دارای میانگین 11 سال تجربه و تخصص در این زمینه می باشند و تمام تلاش و تخصص خود را در زمینه ارائه با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز خود به کار گرفته و مناسب ترین نفرات جهت ارائه خدمات می باشند.

تعمیرکار

نصب فر توکار آریستون


انجام صحیح نصب فر توکار آریستون اولین موضوع مهم در تضمین عملکرد و کارایی دستگاه می باشد. در صورتی که به هر دلیل نکات مهم در هنگام نصب دستگاه توسط نصاب مورد توجه قرار نگیرد، به طور حتم باید شاهد خرابی های پی در پی دستگاه بود. هر چند که نصب دستگاه فر توکار پیچیدگی چندان عجیبی ندارد، اما با توجه به این موضوع که نصب قطعات برقی نیازمند برخوردار بودن از تخصص بالا است، بهتر است تا مراحل نصب را به تکنسین های ماهر واگذار کنید.


سرویس فر توکار آریستون


انجام سرویس فر توکار آریستون به صورت منظم (دوره ای) یا سالیانه می تواند نقش ویژه ای در تضمین سلامت دستگاه داشته باشد. از طرفی سرویس های دوره ای به عنوان بهترین روش برای تشخیص مشکل یا مشکلات احتمالی فر توکار شناخته می شوند، مشکلاتی که عدم توجه به آن ها قطعا باعث آسیب دیدگی جدی فر می گردد.تعمیر فر توکار آریستون


 

تعمیر فر توکار آریستون یکی از تخصصی ترین خدماتی است که تکنسین های لاین تعمیر تجربه در ارائه مطلوب این خدمات دارند. لاین تعمیر همچنین به عنوان نمایندگی تعمیرات فر توکار آریستون ارائه این خدمات به همراه ضمانت نامه و گارانتی رسمی جهت رضایت خاطر مشتریان را به عنوان یک استراتژی فوق العاده مهم مدنظر قرار داده است.

 

نمایندگی تعمیر فر توکار آریستون

تعمیر فر توکار Ariston از جمله فعالیت های کاملا تخصصی است که تجربه، مهارت، ابزارهای حرفه ای و دانش فنی از اصلی ترین پارامترهای موفقیت آمیز بودن این مراحل به شمار می رود. در صورت انتخاب نمایندگی تعمیر فر توکار آریستون اعزام تعمیر فرتوکار آریستون در اولین فرصت ممکن به محل مورد نظر مشتری انجام می گیرد و مشکل ایجاد شده فورا برطرف می گردد.


درخواست آنلاین تعمیرات

هزینه تعمیر فر توکار آریستون

هزینه تعمیر فر توکار آریستون بر چه اساسی تعیین می شود؟ هزینه تعمیر فر توکار آریستون در تهران با سایر مراکز کشور از نظر تعرفه های تعیین شده در سال 1400 یکسان نیست. بخاطر داشته باشید که در صورت انتخاب نمایندگی تعمیر فر توکار آریستون در تهران می توانید علاوه بر دریافت ضمانت نامه و گارانتی خدمات، هزینه های تعمیرات را به صورت حدودی پس از بررسی دستگاه توسط تکنسین دریافت کنید.

هزینه انجام هر یک از مراحل عیب یابی فر توکار آریستون و تعمیرات تخصصی دستگاه پس از بررسی فر توسط تکنسین های لاین تعمیر به مشتری فورا اعلام می گردد. در بهترین نمایندگی تعمیر فر توکار آریستون می توانید شاهد قیمت هایی منصفانه بر اساس تعرفه های مصوب سال 1400 باشید!

مرکز تخصصی تعمیرات فر توکار آریستون در تهران

در صورتی که متقاضی تعمیرات فر توکار آریستون در تهران هستید، با انتخاب مرکز تخصصی تعمیرات می توانید از نتیجه نهایی کار اطمینان حاصل کنید. از مهم ترین امتیازاتی که پس از انتخاب مرکز تخصصی تعمیرات فر توکار آریستون در تهران می توانید شاهد آن باشید، می توان به 5 نکته مهم اشاره کرد :

 • ارائه خدمات تعمیرات با بهترین قیمت ممکن
 • ارائه فاکتور رسمی به مشتریان
 • انجام خدمات تعمیر فر توکار آریستون با گارانتی معتبر
 • اولویت قرار دادن تعمیرات و نه تعویض قطعات
 • اعزام ماهرترین تکنسین ها در کوتاه ترین مدت

چرا باید تعمیرات فر توکار آریستون را به تکنسین مجرب واگذار کنید؟

پیش از بررسی نحوه و مراحل تعمیرات بهتر است به این نکته اشاره کنیم که مطالعه دفترچه راهنمای فر توکار آریستون می تواند نقش فوق العاده مهمی در پیشگیری از خرابی دستگاه داشته باشد. اما در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیرات می توان اطمینان داشت که هزینه و همینطور زمان مورد نیاز برای تعمیرات بسیار کمتر از هزینه و زمان اتلاف شده در مقایسه با خرید دستگاه جدید است!

پس از ثبت درخواست تعمیرات، تکنسین های مرکز لاین تعمیر با حضور در محل مدت زمان مورد نیاز برای تعمیرات را به مشتری اعلام خواهند کرد. به یاد داشته باشید حتی در صورت برخوردار بودن از اطلاعات نسبی در حوزه تعمیرات و در اختیار داشتن ابزارهای لازم، هرگز نباید به صورت فردی برای تعمیرات فر آریستون اقدام نمایید. در صورت واگذار کردن مراحل تعمیرات به تکنسین های مجرب شاهد چند مزیت مهم خواهید بود.

 • صرفه جویی صد در صدی در هزینه ها
 • مدیریت زمان
 • عدم نیاز به انجام مکرر تعمیرات
 • عیب یابی دقیق
 • تعویض قطعات اورجینال در صورت نیاز
 • دریافت مشاوره های تخصصی درباره نحوه استفاده صحیح دستگاه
 • پشتیبانی منظم از خدمات ارائه شده

لاین تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیر فر توکار آریستون کلیه خدمات مرتبط با عیب یابی و تعمیر فر توکار آریستون را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می نماید.

مشکلات-متداول-فر-توکارآریستون

سوالات و مشکلات متداول فرتوکار آریستون

عیب یابی مهم ترین بخش تعمیرات دستگاه های برقی است. در صورتی که عیب یابی فر توکار آریستون توسط تعمیرکار حرفه ای تعمیرگاه فر توکار آریستون انجام گیرد، می توان مطمئن بود که حتی کوچک ترین احتمالات خرابی دستگاه به دقت توسط تکنسین مورد بررسی قرار گیرد. پیش از ثبت درخواست اعزام تعمیرکار فر توکار آریستون بهتر است تا با مطالعه دقیق مشکلات متداول فر توکار آریستون با خرابی های رایج دستگاه آشنا شوید. بنابراین در ادامه با لاین تعمیر همراه بمانید.

علت روشن نشدن فر توکار آریستون چیست:
کلیدهای فر تو کار آریستون کار نمی کند، برای عیب یابی چه باید کرد :
انتخاب برنامه های فر توکار آریستون امکانپذیر نیست، برای رفع مشکل چه باید کرد:
علت کار نکردن سیستم بخار فر آریستون چیست:
علت گرم شدن بیش از حد فر توکار آریستون چیست و برای عیب یابی چه باید کرد:
علت خاموش شدن ناگهانی فر توکار آریستون چیست:

علت روشن نشدن فر توکار آریستون چیست:

 • روشن نشدن فر توکار آریستون از جمله رایج ترین مشکلاتی است که کاربران با آن مواجه هستند.
 • در صورت امکان، نسبت به بررسی برق دستگاه یا برق پریز و اطمینان از سلامت آن اقدام کنید.
 • در غیر این صورت بهتر است تا از سوختن فیوز اصلی فر مطمئن شوید.
 • خرابی کابل دستگاه نیز می تواند باعث بروز این ایراد گردد.
 • همچنین باید میکروسوئیچ و برد پاور را بررسی نمایید.

خرابی برد اصلی نیز مانع از روشن شدن فر توکار می گردد.

کلیدهای فر تو کار آریستون کار نمی کند، برای عیب یابی چه باید کرد :

 • در صورت از کار افتادن کلیدهای فر توکار و عدم چرخش ولوم از سلامت پایه ولوم اطمینان حاصل کنید.
 • مطمئن شوید که صفحه کلید فر جرم نگرفته است.
 • از عدم ایراد در صفحه کلید فر توکار مطمئن شوید.

انتخاب برنامه های فر توکار آریستون امکانپذیر نیست، برای رفع مشکل چه باید کرد:

 • در صورتی که فرمان دستگاه ایراد داشته باشد، مشکل عدم امکان انتخاب برنامه ها ایجاد می شود.
 • همچنین احتمال خرابی برد فر (خرابی نرم افزار یا سخت افزار) وجود دارد.

علت کار نکردن سیستم بخار فر آریستون چیست:

اگر سیستم بخار فر توکار آریستون از کار افتاده باشد، باید از انتخاب شدن برنامه بخار فر مطمئن شوید. از سویی دیگر بررسی کنید تا برد فرمان و برد اصلی دچار مشکل نشده باشند. همچنین می توانید برای رفع مشکل جرم گیری دستگاه را انجام دهید. از ایراد نداشتن المنت بخار ساز اطمینان حاصل کنید. در قدم بعد پمپ آب فر آریستون را بررسی کنید.

علت گرم شدن بیش از حد فر توکار آریستون چیست و برای عیب یابی چه باید کرد:

 • اگر فر آریستون بیش از حد گرم می شود، در وهله نخست باید از عدم خرابی برد اصلی دستگاه اطمینان حاصل کنید.
 • همچنین مطمئن شوید که سنسورهای حرارتی دستگاه مشکلی نداشته باشند.
 • خرابی ترموستات حرارتی فر نیز می تواند باعث داغ شدن آن گردد.
 • همچنین در صورت خرابی المنت گرمایی فر باید شاهد بروز این ایراد در دستگاه بود.
 • عدم انتخاب صحیح دمای پخت و زمان پخت نیز باعث بروز این مشکل خواهد شد.
 • در صورتی که برنامه پخت درست انتخاب نشده باشد نیز فر بیش از گرم می شود.

علت خاموش شدن ناگهانی فر توکار آریستون چیست:

خاموش شدن ناگهانی فر پس از چند ثانیه می تواند ناشی از مشکل در فیوز دستگاه باشد.
در صورت وجود ایراد در میکروسوئیچ فر نیز باید شاهد بروز این ایراد بود.
همچنین خرابی برد اصلی دستگاه نیز از دیگر دلایل خاموش شدن فر توکار است.
مطمئن شوید که ترموستات حرارتی فر ایراد نداشته باشد.
در صورت عدم رفع مشکل در اولین فرصت با تعمیرکار فر توکار آریستون در لاین تعمیر تماس بگیرید.

در صورت مشاهده هر یک از کدهای خطای فر توکار آریستون روی صفحه نمایش دستگاه، برای اطمینان از علت نمایش کد با تکنسین های لاین تعمیر تماس بگیرید. به یاد داشته باشید که نمایش ارورهای فر توکار آریستون بهترین هشدار به منظور نمایش علت بروز ایراد دستگاه می باشد، به همین منظور در صورت عیب یابی فوری می توانید سریعا مشکل را برطرف نمایید.

سوالات متداول فر توکار آریستون 

خدمات نمایندگی و فر توکار آریستون در تهران توسط لاین تعمیر انجام می شود. برخی از مزایای این شرکت شامل موارد زیر می شود:

 • ارائه خدمات باکیفیت و مقرون به صرفه
 • ارائه فاکتور و ضمانت نامه رسمی
 • اعزام کارشناسان کارآزموده در اسرع وقت
 • انجام تعمیر فر توکار آریستون در حضورتان
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته
 • مجهز به شعبات مختلف نمایندگی در سراسر تهران

هزینه تعمیر فر توکار آریستون در لاین تعمیر بر اساس نرخ مصوب اتحادیه برآورد می شود. ما به شما این اطمینان را می دهیم با پشتوانه سابقه درخشان در تعمیر فر توکار آریستون تمام هزینه های ما منصفانه و مقرون به صرفه هستند

هزینه تعمیرات در لاین تعمیر تعمیرگاه فر توکار آریستون پس از اتمام فرآیند خدمات و در صورت رضایت شما دریافت می شود.

لاین تعمیر تمام خدمات نصب سرویس و تعمیر فر توکار آریستون را به مدت 180 روز گارانتی می کند. اگر در این مدت قطعات تعمیری یا تعویضی دچار مشکل شد، تمام خدمات ما رایگان می باشد.

لاین تعمیر به عنوان مرکز مجاز تعمیرات فر توکار آریستون (ARISTON)  در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران دارای شعب متعددی است. جهت اطلاع از شعب نمایندگی تعمیر فر توکار ARISTON در نقاط تهران، بهتر است به سایت ما مراجعه کنید یا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

Load More

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
تماس با کارشناس