مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز کن در تهران 

مرکز تعمیر اجاق گاز کن برای اطمینان از رضایت مشتریان محترم، بالاترین کیفیت خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می نماید. از جمله خدمات تعمیر اجاق گاز کن که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می گردد می توان نصب، تعمیر و سرویس انواع اجاق گاز کن به صورتی تخصصی اشاره کرد.

و یا با شماره 22243489 تماس بگیرید.

money

هزینه های منصفانه

تعرفه ها و هزینه های این مرکز بر اساس هزینه های مصوبه قانونی بوده و کاملا منصفانه می باشد، حدود هزینه قبل از شروع کار به مشتریان عزیز اعلام و بعد از انجام کار از مشتریان عزیز دریافت می گردد.

star

تعمیر قطعات بجای تعویض

 اولویت تکنسین های لاین تعمیر با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، تعمیر قطعات معیوب دستگاه ها بوده و فقط در صورتی اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنند که اصلا امکان تعمیر آن قطعه وجود نداشته باشد و در صورت تعویض، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

speed

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تعمیرکاران لاین تعمیر در سراسر تهران و در نزدیکی محل شما حضور دارند امکان ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان میسر می باشد. این خدمات برای تمامی نقاط شهر تهران ارائه می گردد.

گارانتی-(1)

365 روز گارانتی خدمات

مرکز تعمیرات لوازم خانگی لاین تعمیر که به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد وجهت رضایتندی هرچه بیشتر مشتریان خود تمامی خدمات ارائه شده از سمت این مجموعه را 365 روز گارانتی می نماید.

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مرکز تعمیرات لاین تعمیر دارای میانگین 11 سال تجربه و تخصص در این زمینه می باشند و تمام تلاش و تخصص خود را در زمینه ارائه با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز خود به کار گرفته و مناسب ترین نفرات جهت ارائه خدمات می باشند.

تعمیرکار

نصب اجاق گاز کن


با به کار آمدن مدل های جدید مانند مدل های توکار و اجاق گاز های کن علم و آگاهی مربوط به این مدل ها نسبت به گذشته بیشتر و پر اهمیت تر شده است. از آن جایی که قطعا سرهم کردن قطعات اجاق گاز به منزله نصب اصولی آن نیست.
این کار پیچیدگی ها و مهارت و رعایت نکاتی را می طلبد. پس کار نصب اجاق گاز کن را به افراد حرفه ای در لاین تعمیر نمایندگی تعمیر اجاق گاز کن بسپارید.


اجاق-گاز-رومیزی-نصب.
اجاق-گاز-رومیزی-سرویس-.

سرویس اجاق گاز کن


همان طور که می دانید اجاق گاز کن هم مانند تمام وسایل برقی و خانگی به سرویس دوره ای نیاز دارد. این کار به بازدهی و طول عمر دستگاه شما می افزاید. کارشناسان ما در لاین تعمیر در سریع ترین زمان ممکن با کمترین هزینه اقدام به سرویس اجاق گاز کن شما می کنند.
هزینه ای که باید بابت سرویس اجاق گازتان می پردازید، در برابر هزینه تعمیر اجاق گاز کن در آینده واقعا ناچیز می باشد. گاهی وقت ها این خسارت ها به از کار افتادگی کلی اجاق گاز شما نیز می انجامد و شما را مجبور می کند با هزینه بیشتر یک اجاق گاز گران قیمت تهیه کنید.


تعمیرات اجاق گاز کن


اجاق گاز کن ارزان ترین نوع اجاق گاز محسوب می شوند که منحصر به فردترین ویژگی آن ها این است که بسیار جای کمی را اشغال می کنند و برای شرکت ها و منازل با پخت و پز کم مناسب هستند. برای همین پیدا کردن جایی برای تعمیر اجاق گاز کن از اهمیت خاصی برخوردار است.
لاین تعمیر با تکیه بر دانش صدها متخصص حرفه ای و کارآزموده و سال ها فعالیت در عرصه تعمیر انواع فر و اجاق گاز به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی در زمینه نصب سرویس و تعمیر اجاق گاز کن شما در حضور شماست.

لاین تعمیر با بهره گیری از متخصصین با تجربه و استفاده از متدهای روز اروپایی تعمیر اجاق گاز کن شما را انجام می دهد. تعمیر اجاق گاز به مهارت و ظرافت خاصی نیاز دارد. و این کار فقط از عهده یک تعمیرکار اجاق گاز کن متعلق به نمایندگی لاین تعمیر بر می آید.

زیرا بلندکردن آن باید به شکل کاملا اصولی انجام شود؛ طوری که صفحه اجاق گاز دچار لپ پر شدن و ترک خوردگی نشود.


تعمیرات-اجاق-گاز-رومیزی

درخواست آنلاین تعمیرات

هزینه تعمیر اجاق گاز کن

قیمت تعمیر اجاق گاز کن چقدر است؟ تعرفه تعمیر اجاق گاز کن و تمامی نرخ ‌ها و قیمت ها بر اساس نظارت از سوی اتحادیه و کارشناسان صورت می گیرد. البته عواملی مانند نوع اجاق گاز تعویضی یا تعمیر بودن برخی از قطعات، حجم کار، سختی کار و غیره نیز روی هزینه تعمیر اجاق گاز کن تاثیر می گذارند

 

آشنایی با اجزای تشکیل دهنده اجاق گاز کن

برای اینکه بتوان کار تعمیر اجاق گازهای کن را انجام داد، باید به قطعات و اجزای مختلف آن هم آگاهی داشت. این قطعات شامل: ترموکوپل، نازل ها، شمعک، مشعل فندک، ترموستات، لوله های رابط و شیرها می شود.

قطعا زمانی که مشکلی در کارکرد اجاق گاز کن تان مشاهده کردید، باید برای تعمیر اجاق گاز کن از طریق مرکز تعمیر اجاق گاز کن اقدام کرد. در ادامه به مشکلات مربوط به اجاق گاز های کن یا کن می پردازیم.

تعمیرات اجاق گاز کن و قطعات مربوط به دستگاه شامل موارد زیر می شود:

  • تعویض یا تعمیر ترموکوپل اجاق گاز کن
  • تعمیر فندک اجاق گاز کن
  • تعمیر ترموستات و مشعل اجاق گاز کن

تعمیر اجاق گاز کن در تهران

همکاران ما تعمیر قطعات خراب را به تعویض آن ها ترجیح می دهند. در صورتی که قطعه ای با تعمیر درست نمی شد یا اینکه بسیار هزینه بر بود، به تعویض قطعه معیوب و جایگزینی آن با یک قطعه اورجینال می پردازند. ما تمام خدمات خود را ضمانت می کنیم و در پایان کار به شما یک برگه گارانتی می دهیم تا در صورت خرابی قطعه بتوانید به صورت رایگان از خدمات لاین تعمیر استفاده کنید.

اگر شما در منزل یا محل کار خود نیاز به نصب و سرویس و تعمیرات انواع اجاق گاز کن دارید که دچار مشکل و خرابی شده، اصلا نگران نباشید. ما در مرکز تعمیر اجاق گاز کن در تهران در کنار شما خواهید بود و در تمام شعب تهران شمال، جنوب، شرق و غرب بهترین خدمات را به شما عزیزان تهرانی ارائه می دهیم.

ما کلیه مناطق تهران را تحت پوشش خود قرار داده ایم . به شما خاطر نشان می کنیم تعمیر اجاق گاز کن در غرب تهران ، تعمیر اجاق گاز کن در شرق تهران ، تعمیر اجاق گاز کن در جنوب تهران و تعمیر اجاق گاز کن در شمال تهران با بالاترین سطح کیفی و دریافت منصفانه ترین هزینه انجام می شود.

سوالات و مشکلات متداول اجاق گاز کن

بخش
زرد سوختن شعله های اجاق گاز کن:
دود کردن شعله اجاق گاز کن:
شعله کم اجاق گاز کن:
ثابت نبودن شعله اجاق گاز کن:
سر و صدای زیاد شعله اجاق گاز کن:
بلندی غیر طبیعی شعله های اجاق گاز کن:
روشن نشدن شعله اجاق گاز کن:

بخش

مهم ترین مشکلات و عیب یابی اجاق گاز کن عبارتند از:
• زرد سوختن شعله های اجاق گاز کن
• دود کردن شعله اجاق گاز کن
• کم بودن حرارت شعله اجاق گاز کن
• ثابت نماندن شعله اجاق گاز کن
• بلندی غیر استاندارد شعله اجاق گاز کن
• سر و صدای زیاد شعله های اجاق گاز کن
• روشن نشدن شعله های اجاق گاز کن
در ادامه به توضیح کلی در خصوص این مشکلات اجاق گازهای کن اشاره می کنیم

زرد سوختن شعله های اجاق گاز کن:

وقتی نسبت هوا به گاز اصلی کاهش یابد شعله های اجاق گاز کن به شکل زرد و می سوزند. برای برطرف کردن این مشکل باید فاصله میان ژیگلور اجاق گاز کن تا رابط را به نسبت مناسبی تغییر دهید و هوا را به یک میزان تنظیم کنید.

دود کردن شعله اجاق گاز کن:

شعله اجاق گاز باید آبی و بدون دود بسوزد.. دود کردن شعله اجاق گاز اصلا عادی نیست؛ ولی در مواقعی اتفاق می افتد. ممکن است مشکل از نازل اجاق گاز کن باشد. برای رفع این مشکل خرابی، باید نازل دستگاه تعویض شود.
در برخی موارد هم علت بروز این مشکل از زیاد بودن نسبت گاز در مخلوط هوا و گاز است. برای حل این مشکل باید نازل اجاق گاز کن را تعویض کنید و یا نسبت گاز در مخلوط هوا و گاز را کاهش دهید

شعله کم اجاق گاز کن:

اولین کار این است که وضعیت گاز ورودی به دستگاه را بررسی کنید. اگر مشکل از گاز نبود، می تواند این مشکل به علت کثیفی در قسمت شعله پخش کن به وجود آمده باشد. به طوری که شعله بخش کن نمی تواند حرارت را به صورت یکنواخت در شعله اجاق گاز کن پخش کند.

ثابت نبودن شعله اجاق گاز کن:

این مشکل اصلا عادی نیست، بلکه ممکن است بسیار هم خطرساز باشد. همه اجاق گازهای کن یک شعله استاندارد دارند. همان طور که کاهش ناگهانی شعله نشان دهنده ایراد و اشکال در اجاق گاز محسوب می شود.
پس هر گونه شعله بلند هم غیر طبیعی است. تعویض ترموکوپل مشکل ثابت نبودن شعله ها و مشکل خرابی اجاق گازتان را برطرف می کند.

سر و صدای زیاد شعله اجاق گاز کن:

وقتی هوا داخل شعله های اجاق گاز باشد این صداهای غیر طبیعی ایجاد می شود. یک راه حل ساده برای رفع این مشکل این است که فقط کافی است صفحه مخلوط را ببندید و بعد مشکل سرو صدای زیاد شعله اجاق گاز کن برطرف می شود.

بلندی غیر طبیعی شعله های اجاق گاز کن:

در اجاق گاز کن دلیل اصلی این ایراد می تواند از زیاد بودن نسبت هوا و گاز باشد. فقط باید این نسبت را به طور یکسان کم کنید.

روشن نشدن شعله اجاق گاز کن:

این مشکل یکی از اساسی ترین ایرادات اجاق گازهای کن هستند که به دلایل مختلفی رخ می دهند. یکی از اصلی ترین دلایل آن کثیف بودن مشعل با سرریزی غذاها روی مشعل است. علت دیگر جای گذاری نامناسب الکترودهای جرقه زن و سرشعله هاست که مانع روشن شدن شعله اجاق گاز کن می شوند.

سوالات متداول تعمیر اجاق گاز کن 

مدت زمان تعمیر اجاق گاز رومیزی به مشکل آن بستگی دارد. ممکن است یک قطعه به تعویض نیاز داشته باشد یا تعمیر آن با سختی هایی همراه باشد. اما تمام تکنسین های متخصص و مجرب ما تمام تلاش خود را می کنند تا در کمترین زمان و اسرع وقت خدمات خود را ارائه دهند.

اگر شما در محل کار یا منزل تان نیاز به تعمیر اجاق گاز رومیزی پیدا کرده اید از تنظیم شعله اجاق گاز تا تعویض قطعات آن می توانید وارد سایت ما شوید و صفحه فرم درخواست خود را پر و ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت به درخواست شما پاسخ خواهند داد

شرکت لاین تعمیر بعد از انجام کار یک فاکتور رسمی برای تشریح هزینه و گارانتی برای تضمین ارائه می دهد. تمام خدمات لاین تعمیر 180 روز گارانتی دارد. در صورتی که در این زمان قطعات تعویضی یا تعمیری با مشکل مواجه شدند، شامل گارانتی و ارائه خدمات رایگان می شوند.

  • بهره گیری از کارشناسان متبحر و کارآزموده
  • 15 سال سابقه فعالیت
  • مشتری مداری و وقت شناسی
  • صرفه جویی در هزینه ها
  • تعمیر در محل

Load More

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
تماس با کارشناس