نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران در تعمیرگاه مجاز لاین تعمیر

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی برای اطمینان از رضایت مشتریان محترم، بالاترین کیفیت خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می نماید. از جمله خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می گردد می توان نصب، تعمیر و سرویس انواع ماشین لباسشویی به صورتی تخصصی اشاره کرد.

و یا با شماره 22742049 تماس بگیرید.

money

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از مشتریان عزیز منصفانه بوده و تحت نظارت این مرکز می باشد. حدود هزینه های دریافتی نیز قبل از شروع کار به شما اعلام می گردد و تمامی هزینه ها پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

star

تعمیر قطعات بجای تعویض

 اولویت تعمیرکاران ما با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، تعمیر قطعات دستگاه ها بوده و فقط در شرایطی اقدام به تعویض قطعه می کنند که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، و فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

speed

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تعمیرکاران لاین تعمیر در سراسر تهران و در نزدیکی محل شما حضور دارند امکان ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان میسر می باشد. این خدمات برای تمامی نقاط شهر تهران ارائه می گردد.

500 روز گارانتی خدمات

مرکز تعمیرات لوازم خانگی لاین تعمیر که به عنوان یک تعمیرگاه مجاز ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد وجهت رضایتندی هرچه بیشتر مشتریان خود تمامی خدمات ارائه شده از سمت این مجموعه را 500 روز گارانتی می نماید.

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مرکز دارای میانگین 8 سال تجربه و تخصص در زمینه خدمات تعمیرات می باشند و تمام تلاش و تخصص خود را در زمینه ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز به کار گرفته و مناسب ترین افراد جهت ارائه خدمات  می باشند.

نصب ماشین لباسشویی


در هنگام نصب ماشین لباسشویی رعایت یک‌سری نکات لازم است زیرا در صورت عدم رعایت آن‌ها امکان آسیب دیدن دستگاه وجود دارد و هم‌چنین باید نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی اقدام کنید و متحل هزینه‌ی اضافی شوید. لازم به تذکر نکته‌ای است آن هم این‌که اصلا خودتان نسبت به نصب ماشین لباسشویی اقدام نکنید این کار را به افراد متخصص و متعهد شرکت تهران سرویس بسپارید.

یک‌سری پیچ به جهت قفل کردن دیگ دستگاه در پشت لباسشویی است تعداد این پیچ‌ها نسبت به مارک آن متفاوت است معمولا بین 3 الی 6 عدد پیچ برای قفل کردن تعبیه شده است که در زمان نصب باید آن‌ها باز شوند. در این مرحله باید نسبت به تراز کردن ماشین لباسشویی اقدام کنید باید این کار به نحوی صورت گیرد که وزن دستگاه به طور مساوی بین 4 پایه تقسیم شده تا از ایجاد لرزش و سروصدای اضافی جلوگیری کنید. چرخاندن پایه‌ها باعث باز شدن و یا بسته شدن آن‌ها می‌شود این کار برای تنظیم ارتفاع و تراز نمودن دستگاه است. در صورتی که دستگاه قبلی به برق وصل است از جدا نمودن کامل دستگاه از هر نوع اتصالی چون برق، شیلنگ‌ها و غیره مطمئن شوید و سپس اقدام به بستن دستگاه جدید کنید.

بهتر است مکان مناسب برای ماشین لباسشویی انتخاب کنید تا ضمن نزدیک بودن به چاه و شیر آب از وارد آمدن ضربه به لوله‌ها که باعث خروج از جای خود می‌شوند جلوگیری کنید. بهتر است قبل از نصب با چسب‌های مخصوص لوله را بچسبانید در حین کار و کشش آن از پارگی و آسیب آن خودداری شود. لازم است از اندازه‌ی لوله‌ها قبل از خرید اطلاع پیدا کنید تا مشکلات بعدی هموار شود. ورودی آب سرد و گرم را قبل از نصب چک کنید آب سرد به رنگ آبی و یا با حرف C نوشته می‌شود و آب گرم به رنگ قرمز و یا با حرف H نشان داده می‌شود. در این مرحله باید شیلنگ تخلیه را نصب کنید بهتر است با مکان‌یابی درست این کار را انجا دهید تا از کشش شیلنگ جلوگیری شود.

سرویسرویس ماشین لباسشویی


سرویس ماشین لباسشویی بسیار مهم است زیرا از آسیب دیدن قطعات جلوگیری می‌شود با این کار دیگر نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی نیست در نتیجه شما از هزینه‌ی گزافی در امان خواهید بود. یکی از وسایلی که امروزه به شدت نیاز به آن احساس می‌شود ماشین لباسشویی است که نبود آن در خانه موجب اختلال در روند کارهای منزل می‌شود. بهتر است سرویس ماشین لباسشویی به صورت هفتگی و بعضا ماهانه انجام شود تا از آسیب قطعات جلوگیری به عمل آید.

ابتدا باید سراغ لوله‌ی تخلیه برویم با باز نمودن و شستن آن از مسدود بودن و یا نبودن آن اطمینان حاصل کنید بعد از شست‌وشو نسبت به نصب مجدد آن اقدام کنید. در این مرحله نسبت به پارگی و آسیب اتصالات اقدام کنید زیرا کوتاهی لوله‌ها باعث آسیب رسیدن به آن‌ها می‌شود. مکان مناسبی را برای نصب انتخاب کنید تا از کشش بیش از حد لوله‌ها جلوگیری کنید. در این مرحله نسبت به تمیز کردن محفظه با برس و شوینده اقدام کنید ابتدا محفظه را جدا نموده و سپس آن را تمیز کنید، زیرا با گذشت زمان آلودگی‌ها به صورت لایه‌ای در محفظه رسوب می‌کنند که در دراز مدت به آن آسیب می‌زنند. تمیز نمودن فیلتر محفظه‌ی ماشین لباسشویی پس از هر بار شست‌وشو می‌تواند اقدام موثری برای رفع آب‌های آلوده و کاهش بوی نامطبوع آن شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی


در اغلب موارد خرابی و تعمیرات ماشین لباسشویی موارد مشابهی دارند لذا با بالا بردن اطلاعات و آگاهی‌های خود در این زمینه به راحتی مشکلات حاصل از این موضوع را برطرف کنید. ممکن است کف حاصل از شست‌وشو به بیرون از دستگاه نشت کند، عوامل تاثیر گذار بر این موضوع خرابی شیلنگ، پمپ تخلیه و یا دریچه‌ی ورودی آب می‌تواند باشد. برای تعمیرات ماشین لباسشویی و برطرف کردن این مشکل باید موارد مذکور را مورد بررسی قرار دهید.

درخواست آنلاین تعمیرات

یکی از قطعات مهم و اساسی ماشین لباسشویی پمپ تخلیه است. این قطعه وظیفه‌ی هدایت آب به بیرون از سیستم را دارد، در صورت آسیب این قطعه آب دستگاه تخلیه نمی‌شود و نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی احساس می‌شود، شما می‌توانید طی یک تماس با کارشناسان خبره شرکت تهران سرویس نسبت به تعویض پمپ تخلیه اقدام کنید.

یکی دیگر از قطعاتی که خرابی آن موجب اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی می‌شود تایمر ماشین لباسشویی است. وظیفه‌ی این قطعه‌ی حساس رساندن دستور است، در صورت آسیب دیدن این قطعه باید تعمیرات ماشین لباسشویی را به عهده افراد متخصص بسپارید. از دیگر عواملی که باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌شود خرابی برد دستگاه است. هدایت و کنترل فرمان به عهده این قطعه است در صورت خراب شدن این قطعه باید تعمیر آن را به تعمیرکاران متعهد و متخصص شرکت تهران سرویس بسپارید.

در صورتی که پس از پایان شست‌وشو مشاهده کردید که لباس‌ها تمیز نشده‌اند المنت دستگاه آسیب دیده است و باید تعویض شود. شما می‌توانید تعمیرات ماشین لباسشویی‌تان را به کارشناسان شرکت تهران سرویس بسپارید. از دیگر عوامل روشن نشدن ماشین لباسشویی، تمام شدن ذغال الکتروموتور است در این هنگام ضمن درخواست کارشناس نسبت به تعویض این قطعه اقدام کنید.

از دیگر دلایلی که موجب از کار افتادن ماشین لباسشویی می‌شود خرابی بلبرینگ است، این خرابی از سمت افرادی است که چند ساعت متوالی از ماشین لباسشویی استفاده می‌کنند و یا از حجمی بیش از ظرفیت دستگاه استفاده کنند موجب خرابی بلبرینگ می‌شود که باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

یکی دیگر از دلایلی که شما را مجبور به تعمیرات ماشین لباسشویی می‌کند خرابی کاسه نمد است زیرا این قطعه‌ی حساس از نشت آب به بیرون جلوگیری می‌کند با تعویض و یا تعمیر به موقع این قطعه از آسیب دیدن بقیه‌ی قطعات جلوگیری کنید. اگر صدای ناخوشایندی از دستگاه ساطع می‌شود امکان خرابی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی است زیرا حفظ فاصله‌ی مناسب بین دیگ و بدنه دستگاه به عهده این قطعه است. در صورت مشاهده‌ی عدم تخلیه‌ی مناسب آب  ماشین لباسشویی امکان خرابی شیلنگ وجود دارد و باید نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی اقدام کنید.

اگر آب مورد نیاز دستگاه به خوبی تامین نمی‌شود امکان خرابی شیلنگ ورودی ماشین لباسشویی وجود دارد در صورت عدم تعمیر شیلنگ ورودی، امکان آسیب رسیدن به دستگاه وجود دارد پس هر چه سریع‌تر نسبت به تعویض این قطعه اقدام کنید.

موارد زیادی در خرابی ماشین لباسشویی دخالت دارند که شما می‌توانید با افزایش سطح آگاهی و اطلاعاتتان از بروز هرگونه مشکلی پیشگیری کنید. ماشین لباسشویی ضمن شستن سریع و آسان لباس‌ها کمک شایانی به افراد می‌کند لذا تعمیرات ماشین لباسشویی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

سوالات و مشکلات متداول ماشین لباسشویی

صدای آزاردهنده
لرزش شدید دستگاه
دیگ نمی‌چرخد!
لباس‌ها تمیز شسته نمی‌شوند!
آب تخلیه نمی‌شود.

صدای آزاردهنده

این صدای آزاردهنده معمولا به واشر ماشین لباسشویی مربوط است لذا ضمن تعمیرات ماشین لباسشویی از ایجاد هزینه گزاف خودداری کنید.

لرزش شدید دستگاه

زمانی که دستگاه تراز نباشد دستگاه به شدت می‌لرزد، امکان دارد پایه‌ها و یا فنرهای نگه‌دارنده خراب باشند در هر صورت باید نسبت به رفع این مشکل اقدام کنید.

دیگ نمی‌چرخد!

خرابی قفل در و عدم توجه به ظرفیت دستگاه منتج به نچرخیدن دیگ می‌شوند که باید نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی اقدام کنید.

لباس‌ها تمیز شسته نمی‌شوند!

خرابی المنت و ضعیف شدن خازن موتور از عواملی هستند که باعث عملکرد ناصحیح دیگ و در نهایت لباس‌ها به درستی شسته نمی‌شوند در این صورت باید نسبت به تعمیرات ماشین لباسشویی اقدام کنید.

آب تخلیه نمی‌شود.

در صورت مشاهده عدم تخلیه‌ی آب با تعمیرکاران شرکت تهران سرویس تماس بگیرید علت این امر وجود نخاله‌هایی در خرطوم دیگ دستگاه است که باعث تخلیه نشدن آب و نهایتا پخش بوی نامطبوع از ماشین لباسشویی شود برای رفع این مشکل با متخصصان شرکت تهران سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در شهر تهران

کارشناسان متخصص و کارآزموده شرکت تهران سرویس در سطح شهر تهران آماده‌ی خدمت رسانی، نصب و تعمیرات ماشین لباسشویی هستند لذا برای اطلاع از نحوه‌ی تعمیر و حضور در محل بررای نصب و سایر خدمات با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.

نمایندگی تعمیر انواع ماشین لباسشویی با برندهای متفاوت در سطح شهر تهران شرکت تهران سرویس است که ضمن انجام بهترین خدمات از کیفیت بی‌نظیری نیز برخوردار است کافی است مشتری محترم طی یک تماس با شرکت و دریافت خدمات به صحت ادعا پی ببرد.  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران شرکت‌های متفاوتی هستند اما همه‌ی آن‌ها از کیفیت لازم برخوردار نیستند لذا شما نمی‌توانید به تمام شرکت‌ها اطمینان کنید  اما شرکت تهران سرویس با داشتن تعمیرکاران حرفه‌ای، متخصص، متعهد و کارآزموده در کم‌ترین زمان بهترین خدمات را ارایه می‌دهند.

قیمت‌ تعمیر ماشین لباسشویی

شرکت تهران سرویس نسبت به ایاب و ذهاب هیچ‌گونه وجهی دریافت نمی‌کند اما هزینه‌ تعمیر ماشین لباسشویی در صورت عدم وجود ضمانت نامه بر عهده ی فرد می‌باشد. بنا بر مشکلی که در هر کدام از قسمت‌های ماشین لباسشویی به وجود می‌آید هزینه‌ی قطعه‌ی مربوطه متفاوت است لذا شما می‌توانید طی یک تماس با کارشناسان شرکت تهران سرویس نسبت به هزینه‌ی قطعات اطلاعات لازم را کسب و سپس اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی کنید.

مرکز تعمیرات تخصصی لباسشویی لاین تعمیر

مرکز تعمیرات تخصصی لاین تعمیر یکی از با سابقه ترین و معتبرترین نمایندگی های مجاز و فعال در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات انواع برندهای ماشین لباسشویی بوده و در طی سال ها فعالیت خود و با استفاده از تکنسین های با تجربه و متخصص توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کند.شوند.

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
تعمیرات ماشین لباسشویی
Description
تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران
فهرست
Call Now Button